چهارشنبه , ۱۳ مهر ۱۴۰۱
خانه » بیمه » رونمایی از طرح بیمه نامه ترمیم پاداش پایان خدمت کارکنان

رونمایی از طرح بیمه نامه ترمیم پاداش پایان خدمت کارکنان

با حضور دکتر سید محمد عباس زادگان مدیرعامل، آقای مجید باقی مدیر روابط عمومی، سرکار خانم منا عروجی مدیر بیمه های اشخاص، آقای کاوسی راد اکچوئر، آقای قمری مدیر امور شعب و نمایندگان و آقای مولائی معاونت فروش و راهبری بیمه های عمر شرکت بیمه تجارت نو، رونمایی از طرح بیمه نامه ترمیم پاداش پایان خدمت کارکنان از سوی خانم عروجی اعلام شد.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، شرکت بیمه تجارت نو ، بیمه نامه ترمیم پاداش پایان خدمت کارکنان را با هدف افزایش و ترمیم پاداش پایان خدمت کارکنان ادارات ، سازمانها و مراکز دولتی و خصوصی طراحی نموده است. این بیمه نامه در واقع نوع خاص از بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری است.
در کشور ما سنوات به دوگونه پرداخت می گردد. بدین صورت که یا در بخش دولتی ذخیره و پس از پایان خدمت کارمند به وی پرداخت می شود و یا در بخش خصوصی هرساله در پایان سال توسط کارفرما تسویه می گردد. با توجه به محدودیت حقوق کارکنان مشمول سنوات ، این دغدغه همیشه وجود دارد که مبلغ سنوات ذخیره شده در زمان بازنشستگی توسط سازمان ها، چندان مطلوب کارمند بازنشسته نباشد.
شرکت بیمه تجارت نو، با اخذ مجوز از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران طرح ترمیم پاداش پایان خدمت کارکنان را برای کلیه کارمندانی که سابقه کار از یک سال تا ۲۵ سال چه در بخش خصوصی و چه در بخش دولتی دارا می باشند طراحی و ارائه نموده است.
عروجی با بیان این مطلب که خرید این بیمه نامه یک کارمند می تواند علاوه بر پاداش دریافتی از سازمان مطبوع خود، در پایان دوره بیمه ای از مزایای معادل ۳۰ برابر آخرین حقوق دریافتی به انضمام سود مشارکت در منافع و پوشش های بیمه ای بهره مند گردد. در صورتی که کارمندی سابقه فعالیت در سازمانی داشته باشد می تواند با پرداخت مبلغی سنوات گذشته خود را به روز رسانی و حق بیمه سنوات گذشته خود را تامین یا به عبارتی سنوات گذشته خود را به روز رسانی و برای سالهای آتی نیز مبلغی را به عنوان حق بیمه پرداخت نماید تا در زمان بازنشستگی به غیر از سنواتی که از سازمان مطبوع خود دریافت می نماید از مزایای این بیمه نامه که شامل ۳۰ برابر آخرین حقوق دریافتی به اضافه سود مشارکت در منافع و پوشش های بیمه ای می باشد استفاده نماید.
وی افزود: این بیمه نامه مناسب کارکنانی می باشد که سنوات آنان هرساله از طریق دستگاه مربوطه تسویه میگردد. این کارکنان می توانند بیمه نامه ترمیم پاداش پایان خدمت را به حق بیمه ای که معادل همان سنوات دریافتی سالانه می باشد خریداری و از مزایای آن در آینده بهره ببرند.

* کد خبر: 7708

این را نیز بررسی کنید

 قائم مقام و سه عضو هیات عامل بیمه مرکزی منصوب شدند

سیداحسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی طی احکام جداگانه ای، قائم مقام رییس کل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *