دوشنبه , ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
خانه » بانک » کاهش خطای انسانی با کیوسک بیمارستانی و بن الکترونیک به پرداخت ملت

کاهش خطای انسانی با کیوسک بیمارستانی و بن الکترونیک به پرداخت ملت

در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، شرکت به پرداخت ملت در دومین سمینار خود به معرفی دو محصول کیوسک بیمارستانی و بن الکترونیک پرداخت.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، محمد حیدری کارشناس ارشد واحد کسب ‌وکار به پرداخت ملت در ابتدای این سمینار محصول کیوسک بیمارستانی را تشریح کرد و روند پرداخت هزینه بیمارستانی و چگونگی دریافت وجه را برای مخاطبان توضیح داد.
حیدری در خصوص کیوسک بیمارستانی به پرداخت ملت اعلام کرد: ارائه خدمات در تمام طول شبانه‌روز به‌صورت ۲۴*۷، اتصال به نرم‌افزارهای HIS، صفحه نمایشگر لمسی، قابلیت تنظیم انواع رسید و ارائه خدمات بدون نیاز به حضور نیروی انسانی از قابلیت‌های این کیوسک هستند.
وی همچنین در خصوص مزایای این کیوسک گفت: کاهش خطای انسانی، افزایش سرعت و دقت در انجام فرآیندها، ایجاد سهولت، افزایش رضایت، کاهش صف و راهنمای صوتی از مزایای کیوسک بیمارستانی به پرداخت ملت هستند.
در ادامه سمینار دوم به پرداخت ملت در همایش بانکداری الکترونیک نیز پریسا ثنایی کارشناس ارشد واحد طراحی به پرداخت «بن الکترونیک» یا حساب اعتباری مجازی دومین محصولی بود که به پرداخت ملت را معرفی ونحوه کارکردی آن را برای مخاطبان و بازدیدکنندگان تشریح کرد.
ثنایی ابتدا تاریخچه‌ای از بن‌های کاغذی تا به امروز را بیان کرد.
این کارشناس ارشد واحد طراحی به پرداخت ملت دراین سمینارگفت: سازمان‌ها، مؤسسات و شرکت‌ها درخواست‌کنندگان این سرویس هستند. بن الکترونیک با دادن سرویس‌های تسهیلات خرید کالا یا خدمات به پرسنل یا مشتریان واجد شرایط بـدون پرداخت نقدی عمل می‌کند.
ثنایی ادامه داد: خرید از فروشگاه‌های البسه، لوازم خانگی، استفاده از خدمات ورزشی باشگاه‌ها و خدمات مسافرتی نمونه‌هایی از کاربرد بن الکترونیک به پرداخت ملت هستند. در ادامه ثنایی روال اجرای توسط سازمان‌ها، مؤسسات و شرکت‌ها را تشریح کرد و سرویس‌های ارائه شده در سامانه بن الکترونیک را برشمرد.

بر اساس این گزارش ویژگی‌های سامانه بن الکترونیک به شرح زیر است:
نیازی به چاپ کارت جدید وجود نداشته و از کارت‌های (عضو شتاب) موجود نزد کاربران سرویس استفاده می‌شود
سازمان به تعداد نامحدود قابل سرویس‌دهی است
ارائه حداکثر ۵ سرویس اعتباری مختلف برای هر شماره کارت بانکی در هر سازمان
امکان تبادل اطلاعات بین سازمان و سوییچ به پرداخت ملت به‌صورت فایلی و وب سرویس

* کد خبر: 7638

این را نیز بررسی کنید

ایران زمین

تامین مالی ۸۰۰ میلیارد ریالی بانک ایران زمین از محل منابع صندوق توسعه ملی

صندوق توسعه ملی گزارشی از نحوه توزیع بانکی مبلغ قراردادهای عاملیت ارزی و ریالی منتشر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *