جمعه , ۴ تیر ۱۴۰۰
خانه » بیمه » بازدید مدیرعامل بیمه “ما” از گروه صنعتی زر ماکارون

بازدید مدیرعامل بیمه “ما” از گروه صنعتی زر ماکارون

بازدید مدیرعامل بیمه “ما” از گروه صنعتی زر ماکارون  طی نشست مدیران عامل دو شرکت بیمه “ما” و گروه صنعتی زر ماکارون توافقاتی برای همکاری های جدید بیمه ای حاصل شد.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، به دعوت مدیرعامل گروه صنعتی زر ، حجت بهاری فر مدیرعامل شرکت بیمه”ما” به همراه هیأتی متشکل از معاونین و مدیران فنی ، ضمن بازدید از خطوط تولید مجموعه کارخانجات گروه صنعتی زر، از نزدیک در مورد مسائل و چالش های پیش روی همکاری متقابل دو شرکت از جمله فرایند رسیدگی و پرداخت خسارت در بیمه های باربری به بحث و تبادل نظر پرداختند.
بر اساس این گزارش، در این دیدار صمیمانه، مدیران ارشد دو مجموعه ضمن اذعان به این نکته مهم که بیمه گر و بیمه گذار، شرکای تجاری یکدیگر محسوب شده و منافع مشترکی دارند ، ابراز امیدواری کردند همکاری های خود در زمینه ارائه پوشش های بیمه ای متناسب با نیاز بیمه گذار را گسترش دهند.
در این دیدار، حجت بهاری فر از اقدامات این شرکت برای معرفی شرکت زرماکارون در آینده بسیار نزدیک به عنوان واحد نمونه صنعتی در ایمنی به بیمه مرکزی خبر داد و افزود: بر مبنای این انتخاب هر ساله بیمه گذاران معتبر که در زمینه ایمنی عملکرد مطلوبی داشته و فاقد خسارت باشند به پیشنهاد شرکت بیمه گر و موافقت بیمه مرکزی انتخاب و مورد تقدیر قرار می گیرند.
در همین راستا ، مهندس امینی مدیرعامل گروه زرماکارون ضمن تقدیر از خدمات ارائه شده از سوی بیمه”ما” افزود : امید است سایر شرکت های بیمه نیز با تسریع فرایند ارزیابی در زمان وقوع حادثه در رشته های بیمه ای متفاوت علی الخصوص بیمه باربری وارداتی، به وظایف خود عمل کرده و خسارات وارده را جبران نمایند.
وی همچنین با برشمردن امتیازات شرکت بیمه”ما” ، در خصوص دلایل انتخاب این شرکت به عنوان بیمه گر اصلی خود گفت: تعامل مثبت بین مدیران دو مجموعه و دارا بودن توانگری لازم برای جبران هرگونه خسارت احتمالی از سوی شرکت بیمه”ما” به عنوان دلایل اصلی این انتخاب می باشد.

* کد خبر: 7536

این را نیز بررسی کنید

صنعت بیمه، اولویتی مقدم بر «پرداخت درست و به موقع خسارت» ندارد

قائم مقام بیمه مرکزی تاکید کرد که صنعت بیمه، اولویتی مقدم بر «پرداخت درست و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *