یکشنبه , ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
خانه » بیمه » شش برند خودرویی از خدمات «امداد خودرو رفاه ایرانیان» استفاده می کنند

شش برند خودرویی از خدمات «امداد خودرو رفاه ایرانیان» استفاده می کنند

مجموعه امداد خودرو رفاه ایرانیان با شش گروه خودروسازی داخلی و خارجی حاضر در ایران قرارداد همکاری دارد و به خودروهای این شرکت ها خدمات امدادی ارائه می کند.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، علیرضا برنجی مدیرعامل شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان با اعلام این مطلب گفت: تمام تلاش خود را برای بهبود کیفیت خدمت رسانی به مردم قرار داده ایم و برای دوره گارانتی و وارانتی خودروهای طرف قرارداد در سطح جاده ها برنامه های ویژه ای اجرا می کنیم.
وی در خصوص راه های تماس با مجموعه امداد خودرو رفاه ایرانیان گفت: مجموعه های خودروسازی طرف قرارداد با ما می توانند با مرکز پیام ۶۴۰۲۶ تماس و درخواست امداد خود را ثبت کنند و ما در سراسر کشور به ایشان خدمات مناسبی ارائه خواهیم داد.
عضو انجمن صنفی خدمات پس از فروش ایران گفت: با مجموعه های مختلف خودرویی در حال مذاکراتی هستیم تا فعالیت خود را گسترش دهیم و در جدیدترین مورد با شرکت کرمان موتور پای میز مذاکره نشسته ایم تا برای خدمت رسانی به خودروهای هیوندای تولیدی و وارداتی نیز وارد شویم و بهترین خدمات را به این برند ارائه کنیم.
وی خاطرنشان کرد: امداد خودرو رفاه ایرانیان آمادگی کامل برای ارائه خدمات به تمام برندهای ایرانی و خارجی را با بهترین کیفیت دارد از این رو برای توسعه فعالیت های خود برنامه ریزی خوبی را تدوین و اجرا خواهیم کرد.

* کد خبر: 7469

این را نیز بررسی کنید

درخواست رئیس کل بیمه مرکزی از وزارت بهداشت برای واکسیناسیون کارکنان صنعت بیمه

دکتر غلامرضا سلیمانی، رئیس کل بیمه مرکزی طی نامه ای از وزیر بهداشت، درمان و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *