سه شنبه , ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
خانه » بانک » در همایش بین المللی فروش و بازاریابی اهدا شد؛ ۱۰۰۰ یورو جایزه به شعار تبلیغاتی خانه مبل آلمان

در همایش بین المللی فروش و بازاریابی اهدا شد؛ ۱۰۰۰ یورو جایزه به شعار تبلیغاتی خانه مبل آلمان

 

خانم سحر اسماعیلی با شعار تبلیغاتی “جایگاه شما اختصاصی است” برنده هزار یورویی خانه مبل آلمان درهمایش بین المللی فروش و بازاریابی با عملکرد بالا شد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، خانه مبل آلمان که با هدف معرفی برترین برندهای عرضه کننده مبلمان خانگی، اداری، ویلایی “outdoor ” و نیز طراحی و تامین انواع سونا و اسپا و سایر محصولات مرتبط درهمایش بین المللی فروش و بازاریابی شرکت کرده بود با طراحی مسابقه ای دراین همایش جایزه ای ویژه به یکی از شرکت کنندگان در این همایش اهدا نمود.

این همایش که با حضور برایان تریسی مدرس اصول بازاریابی درمرکزهمایش های صدا و سیما برگزار شد صدها نفر از برترین های مدیران و فعالان بخش کسب و کار و بازاریابی و همچنین شرکت های معتبرمرتبط با اصول بازاریابی حضوری فعال داشته و به بررسی همه جوانب اصول بازاریابی توسط برایان تریسی پرداختند.

شرکت خانه مبل آلمان نیز یکی از شرکت کنندگان این همایش بین المللی بود ، که در پایان دوروز همایش با انتخاب بهترین شعارتبلیغاتی و انتخاب نفرات برتر به کار خود در این همایش پایان داد.

خانه مبل آلمان با تاکید برارائه محصولات با کیفیت و خدمات پس از فروش درسطح صنعت آلمان که به کیفیت، استحکام و نوآوری در سطح جهانی معروف هستند تلاش دارد امکاناتی بوجود بیاورد تا بتوان براساس سلیقه و فضای موجود بهترین گزینه را انتخاب نمود و اعتقاد دارد ایرانیان لایق بهره مندی از تکنولوژی و کیفیت برترین برندهای فعال و مشهور در دنیا هستند.

* کد خبر: 7232

این را نیز بررسی کنید

ایران زمین

سود ۵۵ میلیارد ریالی بانک ایران زمین از فروش املاک مازاد

بانک ایران زمین به تازگی و از محل اجرای دستورالعمل بانک مرکزی مبنی بر فروش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *