سه شنبه , ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
خانه » بانک » اقدامات ستاد اربعین بانک ملی ایران در مناطق مرزی

اقدامات ستاد اربعین بانک ملی ایران در مناطق مرزی

بانک ملی ایران در راستای ارایه خدمات مطلوب به زائران اربعین حسینی، اقدام به برپایی موکب در مناطق مرزی کرده است.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، ستاد اربعین این بانک سه موکب در مرزهای خسروی، مهران و شلمچه راه اندازی کرده است و علاوه بر آن، دستگاه های خودپرداز سیار و وب کیوسک های مکانیزه ای نیز در مسیر پیاده روی زائران در این استان ها جانمایی شده اند.

بر این اساس، افزایش سقف ذخیره نقدینگی و بیمه خزانه شعبه مرز مهران تا ۲۰ میلیارد تومان و استقرار یک دستگاه خودپرداز سیار از جمله اقدامات صورت گرفته برای خدمت رسانی به زائران از سوی اداره امور شعب استان ایلام بانک ملی ایران است.

همچنین جانمایی پنج دستگاه خودپرداز سیار در شهر مرزی قصر شیرین و سه دستگاه خودپرداز در مرز خسروی، پول رسانی و تامین نقدینگی برخی بانک های خصوصی قصر شیرین، پیش بینی جهت تامین نقدینگی زائران و شبانه روزی کردن باجه های کشیک شعب قصر شیرین و سر پل ذهاب آخرین اقدامات انجام شده از سوی ستاد اربعین بانک ملی ایران در استان کرمانشاه بوده است.

اداره امور شعب استان خوزستان بانک ملی ایران نیز اقدام به جانمایی ۵۵ دستگاه خودپرداز جهت اخذ عوارض خروجی و ارایه خدمات بانکی، یک دستگاه کانکس سیار حامل دو دستگاه خودپرداز، یک دستگاه وب کیوسک (CASHLESS)، یک دستگاه وب کیوسک مکانیزه برای صدور فیش بانکی و یک دستگاه خودپرداز سالنی در محل سالن پایانه مسافری این منطقه کرده است.

خدمت رسانی به زائران ارجمند در این موکب از روز سه شنبه ۹ آبان ماه آغاز شده و به مدت ۱۴ روز ادامه می یابد.

همچنین باجه های خسروی، مهران و چزابه به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به زائران اربعین حسینی هستند و شعب قصر شیرین و سرپل ذهاب در استان کرمانشاه، شعب بلوار جانبازان و مهران در استان ایلام و شعب سوسنگرد و خرمشهر در استان خوزستان به منظور پشتیبانی از باجه های مذکور تا روز اربعین همه روزه تا ساعت ۱۸ و در روزهای تعطیل ۱۸ آبان ماه (اربعین) و ۱۹، ۲۶ و ۲۸ آبان ماه تا ساعت ۱۳ فعال خواهند بود.

از سوی دیگر، برای تامین آسایش زائران اربعین حسینی، سقف برداشت نقدی از دستگاه های خودپرداز بانک ملی ایران از هشتم تا سی ام آبان ماه به ۵۰۰ هزار تومان در سراسر کشور افزایش یافته است.

* کد خبر: 7229

این را نیز بررسی کنید

ایران زمین

سود ۵۵ میلیارد ریالی بانک ایران زمین از فروش املاک مازاد

بانک ایران زمین به تازگی و از محل اجرای دستورالعمل بانک مرکزی مبنی بر فروش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *