پنج شنبه , ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
خانه » بیمه » پیام مدیرعامل به مناسبت سالروز تأسیس شرکت بیمه‌ ملت

پیام مدیرعامل به مناسبت سالروز تأسیس شرکت بیمه‌ ملت

دکتر علیرضا ابراهیم‌پور مدیرعامل بیمه ملت در پیامی چهاردهمین سال‌روز تاسیس شرکت بیمه‌ملت را به همه کارکنان، نمایندگان، مشتریان و سهام‌داران این شرکت تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، متن پیام به شرح زیر است:

به نام ایزد دانا

شرکت بیمه‌ ملت به عنوان یکی از بزرگ‌ترین بیمه‌های خصوصی با توانگری مالی سطح یک در کشور در دوازدهمین روز از دومین ماه فصل پاییز، وارد چهاردهمین سال فعالیت خود می‌شود.

این روز، بهانه‌ای است که تلاش صادقانه مدیران، کارکنان و سهام‌داران بیمه ملت را ارج نهاده و ۱۴ سال حرکت و فعالیت مستمر را در برخورداری از پیشرفته‌ترین تکنولوژی اطلاعات و ساختن سازمانی یادگیرنده با دانش، تجربه و نیروهای انسانی کارآمد، در کنار یکدیگر جشن بگیریم.

وظیفه ماست که برای رشد و توسعه بیمه‌ ملت از هیچ کوششی فروگذار نکنیم و با تکیه بر نقشه راه و برنامه‌ریزی‌های انجام شده در پیشبرد اهداف شرکت که همانا رضایت‌مندی همکاران، نمایندگان، مشتریان، سهامداران و سایر ذینفعان است، گام برداریم.

شرکت بیمه‌ ملت برای داشتن کارکنانی که در کمال صداقت و درستکاری و به منظور تحقق اهداف شرکت از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند؛ به خود می‌بالد و ثمره این سخت‌کوشی ورود قدرتمند و سلامت به چهاردهمین سال فعالیت شرکت است.

دوازدهم آبان، سال‌روز تاسیس شرکت بیمه ملت بر مدیران، کارکنان، نمایندگان، سهام‌داران و بیمه‌گزاران این شرکت مبارک و خجسته باد.امید که همواره سلامت و پیروز باشید.

* کد خبر: 7218

این را نیز بررسی کنید

بیمه رازی

تقدیر از نمایندگان برتر جشنواره رازمان

جشنواره فروش بیمه‌نامه‌های آتش‌سوزی دیجیتال (طرح رازمان) از ۲۲آذر ۱۳۹۹ آغاز و ۲۱ اسفندماه سال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *