یکشنبه , ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
خانه » بیمه » برگزاری دومین همایش آموزشی مسئولین و کارشناسان شعب صندوق تامین خسارت های بدنی

برگزاری دومین همایش آموزشی مسئولین و کارشناسان شعب صندوق تامین خسارت های بدنی

دومین همایش آموزشی مسئولین و کارشناسان شعب صندوق تامین خسارت های بدنی در مشهد مقدس برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، این همایش که اعضای هیات نظارت بر صندوق، دادستان استان خراسان رضوی و رئیس ستاد دیه کشور بعنوان مهمان ویژه حضور داشتند، طی ٣ روز کارگاه های تخصصی حقوقی، فنی و فناوری اطلاعات برای مدیران این نهاد برگزار شد.
در این نشست دکتر جباری مدیرعامل صندوق ضمن تشریح اهداف همایش اظهار داشت؛ صندوق بعنوان یک نهاد عمومی عدالت گستر در جامعه با ارائه خدمات به زیان دیدگان حوادث رانندگی در راستای توسعه عدالت اجتماعی گامهای مهمی برداشته است، ایشان با اشاره به راه اندازی شعب صندوق در سراسر کشور تسهیل برای دسترسی آحاد جامعه به خدمات این نهاد را اقدامی مهم دانست.
ایشان در ادامه ضمن تاکید به کیفی سازی پرونده های صندوق، تعامل بوجود آمده با مراجع قضایی را در انجام وظایف و تکالیف قانونی صندوق بسیار مهم توصیف کرد و نمونه بارز این همکاری را در مراجع قضایی استان خراسان رضوی اشاره کرد و ضمن قدردانی از هماهنگی و حمایت های بعمل آمده از همکاران شعبه استان خراسان رضوی،خواستار ادامه این روند در سایر شعب صندوق در سراسر کشور شد.
ایشان در پایان ضمن قدردانی از تلاش بی وقفه همکاران صندوق، خدمت در این نهاد مقدس را مهم و ارزشمند دانستند و همکاران را بر دقت در تشکیل و بررسی فرایند پرونده ها و رعایت حقوق ارباب رجوع تاکید کردند.

* کد خبر: 7122

این را نیز بررسی کنید

رئیس کل بیمه مرکزی

 فراگیرتر شدن خدمات صنعت بیمه، زیرساخت آرامش و امنیت جامعه است

تنوع بخشی محصولات و توسعه پوشش های جدید بیمه ای از برنامه های مهمی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *