چهارشنبه , ۵ آذر ۱۳۹۹
خانه » بانک » واریز سود سهام عدالت مشتریان مشمول موسسه نور

واریز سود سهام عدالت مشتریان مشمول موسسه نور

سود سهام عدالت دارندگان شماره شبای حساب موسسه نور که در سامانه سهام عدالت ثبت کرده اند به حسابشان واریز میشود.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، در پی اعلام رسمی سازمان خصوصی سازی برای واریز نخستین مرحله سود سهام عدالت ،موسسه اعتباری نور نیز اعلام کرد سود سهام عدالت افرادی که شماره شبای حساب خود در این موسسه را ثبت کرده اند ، واریز میشود. موسسه اعتباری نور با مجوز بانک مرکزی ،به شبکه شتاب پیوسته است.
مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی چهارشنبه گذشته از واریز نخستین مرحله سود سهام عدالت در هفته جاری در سراسر کشور خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ سید جعفر سبحانی با اشاره به ثبت افزون بر ۳۲ میلیون شماره شبا حساب بانکی در سامانه سهام عدالت، از مشمولان سهام عدالت که تاکنون موفق به ثبت کد شبای خود در سامانه مزبور نشده اند، خواست هرچه سریعتر اقدام کنند.
وی تعداد جمعیت مشمول سهام عدالت در ایران را ۴۹ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر اعلام کرد و افزود: نزدیک به دو میلیون نفر افراد متوفی هستند.
سبحانی با بیان اینکه در حال حاضر باکسر افراد متوفی ۴۷ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر مشمول سهام عدالت هستند، اظهار داشت: از هفدهم اسفند ماه سال گذشته تاکنون جمعیتی بالای ۳۷ میلیون و ۵۰۰ نفر از مشمولان برای دریافت صورت حساب خود به سامانه سهام عدالت مراجعه کرده اند. وی در بخش دیگری از سخنان خود با علام اینکه مرحله دوم طرح ساماندهی سهام عدالت از سی ام فروردین سال جاری آغاز شده است، گفت: از آنجائیکه سود عملکرد سال ۹۵ شرکت های سرمایه پذیر باید به حساب مشمولان واریز شود از تمامی مشمولان سهام عدالت خواسته شد شماره شبا خود را در سامانه سهام عدالت ثبت کنند.
مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی افزود: از سی ام فروردین ماه سال جاری تا کنون بیش از ۳۲ میلیون نفر از مشمولان شماره شبا خود را در سامانه مزبور ثبت کرده اند.
وی تاکید کرد: تمامی مشمولان در هر گروه سنی باید یک شماره شبای حساب بانکی در سامانه سهام عدالت ثبت کنند.

* کد خبر: 6987

این را نیز بررسی کنید

ایران زمین

افزایش قابل توجه وصول مطالبات غیرجاری در بانک ایران زمین

بانک ایران زمین توانسته است با اعمال سیاست های کنترلی و افزایش تحرک در حوزه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *