یکشنبه , ۱۶ آذر ۱۳۹۹
خانه » بانک » ۳۶۸ تجربه سفر،جوایز باشگاه مشتریان بانک آینده

۳۶۸ تجربه سفر،جوایز باشگاه مشتریان بانک آینده

قرعه­ کشی جوایز ششمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده، با نام «بسیار سفر باید بُرد»، با حضور بازرسان تعیین شده از طرف بانک آینده و شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا برگزار و برندگان خوش شانس ۳ سفر به کشور برزیل با یک نفر همراه، ۵ سفر به قاره اروپا با کشتی کروز و ۳۶۰ جایزه دیگر این طرح مشخص شدند.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، طرح «بسیار سفر باید بُرد»، به منظور گسترش فرهنگ بهره‌­برداری از بانکداری نوین و نیز ایجاد یک تجربه جدید برای هم­وطنان گرامی از سوی بانک آینده و شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا به مرحله اجرا درآمد.

این طرح، از تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه سال­جاری، هم­زمان با نیمه ماه شعبان آغاز شده وتا تاریخ ۱۰ شهریور ماه جاری مصادف با عید سعید قربان، ادامه داشت. مشتریان محترم در این زمان فرصت داشتند تا بر اساس نوع سپرده بانکی، تراکنش­های بانکداری الکترونیکی و نگهداشت مبلغ سپرده، امتیاز کسب کنند و با کسب حداقل ۵۰۰ امتیاز در قرعه­کشی جوایز این طرح شرکت کنند.

سازوکارامتیازدهی و شرکت در قرعه­کشی­های باشگاه مشتریان بانک آینده به گونه­ای طراحی شده است که مشتریان می­توانند مقدار مشخصی از امتیاز را به منظور شرکت در قرعه کشی هر دوره استفاده کنند و مابقی امتیاز خود را ذخیره کرده و در دوره­های آینده تاپایان سال ۱۳۹۶ به منظور افزایش امتیاز و شانس برنده شدن خود، استفاده کنند.

در زمان برگزاری این دوره، سه طرح تشویق کوتاه مدت با عناوین«باشگاه خیراندیشان»، «مشتریان بانک آینده، دوستان خوب محیط­زیست» و «هدیه بخر، هدیه ببر» برگزار شده است.

جوایز این دوره از باشگاه مشتریان ۳۶۸ سفر و کمک هزینه سفرهای داخلی و خارجی بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده اسامی برندگان به سامانه اینترنتی باشگاه مشتریان بانک آینده به نشانی اینترنتی:www.ba.efarda.ir مراجعه نمایید.

* کد خبر: 6961

این را نیز بررسی کنید

عدم حدنصاب مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک آینده

نظر به محدودیت های مربوط به شرایط نامساعد ویروس کرونا، مجمع عمومی عادی به طور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *