یکشنبه , ۷ آذر ۱۴۰۰
خانه » بانک » «نور» بدون مشکل به کارش ادامه می دهد

«نور» بدون مشکل به کارش ادامه می دهد

رئیس کل بانک مرکزی تاکید کرد که موسسه اعتباری نور بدون مشکل به کارش ادامه می دهد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، ولی الله سیف با رد وجود مشکل در موسسه مالی و اعتباری نور، گفت: گاهی بانک مرکزی با مدیران موجود موسسات اعتباری مشکل دارد و گاهی هم مدیران به تشخیص مجمع کنار می‌روند.
او در پاسخ به اینکه چرا در مدتی کوتاه مدیر عامل موسسه نور تغییر کرد، توضیح داد: درباره تغییر مدیریت گاهی اوقات بانک مرکزی با مدیران موجود مشکل دارد، بعضی اوقات هم مدیران به تشخیص مجمع تغییر می کنند.

وی افزود: البته یک سری مطالبی هم هست که اگر کسی تخلفی کرده حتما با او برخورد می شود. این ها را بانک مرکزی نیز دنبال می کند.

سیف در پاسخ صریح درباره ادامه کار این موسسه توضیح داد: بعضی اوقات یک سری چیزها را بزرگ نمایی می‌کنند. از این خبرها نیست این موسسه کارش را ادامه می دهد.

همچنین رئیس کل بانک مرکزی در پاسخ به این سوال که یعنی تخلفی صورت نگرفته است؟ اعلام کرد: کارهای خلافی شده که بانک مرکزی به موقع با آن برخورد کرده و دیگر تکرار نخواهد شد. بر این اساس موسسه نور کارش را ادامه می دهد.

* کد خبر: 6857

این را نیز بررسی کنید

نگاهی به انتشار اخبار دروغ در فضای مجازی با هدف تشویش اذهان عمومی/ نظام بانکی و فروپاشی اقتصاد، جهت دهی جدید شایعه سازان

در شرایطی که کشور با چالش های اقتصادی متعدد ناشی از تحریم های ظالمانه رو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *