یکشنبه , ۹ آذر ۱۳۹۹
خانه » بانک » اهمیت ترکیب منابع از منظر هزینه و ماندگاری

اهمیت ترکیب منابع از منظر هزینه و ماندگاری

مدیر ناحیه یک موسسه اعتباری ثامن گفت: روسای شعب جز رده‌های مهم مدیریتی حوزه پولی و بانکی هستند.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، رضا بدر طالعی در دیدار با کارکنان سرپرستی۲ تهران اظهار کرد: با توجه به جایگاه حساس روسای شعب، باید با درک و تحلیل صحیح از موقعیت و برنامه‌های ثامن و استفاده از نیروهای مجرب و باانگیزه بتوانند برنامه‌های ابلاغی را عملیاتی کنند.
وی بابیان اینکه ترکیب سپرده‌های موسسه، ازنظر هزینه و ماندگاری مهم است، افزود: باید سعی کنیم در سال جاری سهم منابع ارزان‌قیمت را در کل سپرده‌ها افزایش دهیم.
بدر طالعی بابیان اینکه همکاران باید به‌دوراز دغدغه و در فضایی پویا و پرانرژی، فرصت رشد و بالندگی را پیدا کنند، تصریح کرد: عدالت، زمانی محقق می‌شود که همکاران، این مشخصه را در تمامی رخدادهای سازمانی، مشاهده و لمس کرده باشند.
یاسر احمدی معاون اعتباری سرپرستی ۲ تهران نیز در این جلسه گفت: با به‌کارگیری برنامه‌ای منسجم و شناخت دقیق نیاز مشتریان با توجه به بافت فرهنگی و اقلیم جغرافیای عملیاتی شدن برنامه‌ها و طرح‌های ابلاغی امکان‌پذیر است.
حمید عربشاهی معاون اجرایی سرپرستی ۲ تهران نیز افزود: ثامن به‌واسطه قدمت خود بخشی از تاریخ حوزه مالی کشور را دار است و از این حیث اعتبار و جایگاه ویژه‌ای در عرصه‌ بانکی و مالی کشور دارد.
یادگاری مسئول حراست تهران نیز در این جلسه یادآور شد: بی‌تردید، موفقیت در محیط رقابتی کنونی، مستلزم برنامه‌ریزی مطلوب با رویکردی آینده‌نگر و ایجاد درکی مشترک از برنامه‌ها و اهداف و چگونگی گذراندن این مسیر است.

* کد خبر: 6812

این را نیز بررسی کنید

ایران زمین

افزایش قابل توجه وصول مطالبات غیرجاری در بانک ایران زمین

بانک ایران زمین توانسته است با اعمال سیاست های کنترلی و افزایش تحرک در حوزه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *