سه شنبه , ۱۱ آذر ۱۳۹۹
خانه » بانک » تعهد و تعصب کارکنان ثامن سرمایه‌ ماندگار شبکه بانکی

تعهد و تعصب کارکنان ثامن سرمایه‌ ماندگار شبکه بانکی

معاون امور بانکی موسسه اعتباری ثامن گفت: مطالبات معوق مقوله‌ای است مهم که با فعالیت تیمی در سطح شعب قابل‌کنترل و مهار شدنی است.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، عیسی قهرمانی چابک در جلسه رؤسای شعب سرپرستی مازندران اظهار داشت: پیگیری مطالبات در سررسید و جلوگیری از ایجاد مطالبات مهم‌ترین راهبردی است که باید در دستور کار روسای شعب و کارکنان باشد.

وی وصول مطالبات معوق در شرایط کنونی را بسیار مهم دانست و افزود: وصول مطالبات و معرفی طرح‌های جدید و پتانسیل‌های ثامن به مشتریان را در اولویت کاری خود قرار دهید.

به گفته قهرمانی ایمان ، باور، تعهد و تعصب سازمانی کارکنان ثامن سرمایه‌ای ماندگار در شبکه بانکی کشور است.

معاون امور بانکی و مدیر ناحیه ۴ موسسه اعتباری ثامن همچنین در بازدیدی دیگر با حضور در برخی از شعب استان همدان از آمادگی ثامن مانند همیشه برای ارائه انواع خدمات به مشتریان خبر دادند.

عیسی قهرمانی چابک در بازدیدی دیگر از سرپرستی همدان از حضور در جمع کارکنان گفت: فعالیت ثامن متکی به پشتوانه نیروی انسانی متعهد و متخصص و بهره مندی از تدبیر و تجربه مدیران و عنایت خاصه آقا علی ابن موسی الرضا (علیه السلام) است.

قهرمانی تصریح کرد : مانند همیشه؛ الزام امروز ثامن نیز حرکت در چارچوب دستورالعملهای بانک مرکزی، زمینه سازی برای آموزش و آشنایی بیشتر همکاران با ابزار های بانکی، ایجاد ساختار منابع انسانی متناسب با استاندارد های بانک مرکزی و رعایت شرایط سهامداران در راستای سود دهی بشتر شرکت است .

محمدعلی عسگری مدیر امور شعب ناحیه ۴ نیز در بازدید از همدان و در جمع کارکنان اظهار کرد: بهره گیری از طرح های متنوع موسسه برای جذب منابع ، برنامه ریزی مدون و عملیاتی و تقسیم کار در راستای پیگیری جدی مطالبات بهترین ابزار در شرایط کنونی است.

 

* کد خبر: 6768

این را نیز بررسی کنید

ایران زمین

افزایش قابل توجه وصول مطالبات غیرجاری در بانک ایران زمین

بانک ایران زمین توانسته است با اعمال سیاست های کنترلی و افزایش تحرک در حوزه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *