جمعه , ۴ تیر ۱۴۰۰
خانه » بانک » دومین دوره آموزشی تطبیق با قوانین بین‌المللی در آکادمی سامان برگزار می‌شود

دومین دوره آموزشی تطبیق با قوانین بین‌المللی در آکادمی سامان برگزار می‌شود

آکادمی سامان دومین دوره‌های آموزشی بین‌المللی تطبیق و پیشگیری از جرایم مالی جهانی و نخستین دوره آموزشی مدیریت ریسک تحریم را با همکاری انجمن ICA برگزار می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، دکتر داوود سوری رییس آکادمی سامان درباره این دوره‌ها اظهار داشت: به دنبال برگزاری موفق نخستین دوره و با توجه به نیاز بانک‌ها و مؤسسات مالی کشور، دومین دوره آموزشی بین‌المللی تطبیق و پیشگیری از جرایم مالی، شهریورماه و مهرماه سال‌ جاری برگزار می‌شود.
رییس آکادمی سامان تصریح کرد: این دوره‌ها شامل چهار کارگاه آموزشی تطبیق (Compliance) در دو سطح مقدماتی و پیشرفته، جلوگیری از جرایم مالی (Financial Crime Prevention) و مدیریت ریسک تحریم‌ها (Certificate in Managing Sanctions Risk) تشکیل خواهد شد.
سوری گفت: آموزش اولیه ازطریق سیستم آموزش مجازی ICA از ابتدای شهریورماه آغاز می‌شود و دوره‌های حضوری آن نیز با حضور اساتید مجرب ICA در محل آکادمی سامان در تهران برگزار می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: کارگاه‌های آموزشی به زبان انگلیسی برگزار خواهند شد و آکادمی سامان برای استفاده هر چه بیشتر، در هر کلاس یک مترجم در اختیار کارآموزان قرار می‌دهد.
رییس آکادمی سامان درباره چگونگی دریافت مدرک حرفه‌ای ICA گفت: هفت روز پس‌از برگزاری هریک از کارگاه‌های آموزشی، آزمون مربوط در محل آکادمی و به‌صورت مجازی برگزار می‌شود و در صورت موفقیت، مدرک حرفه‌ای از طرف ICA اعطا می‌شود.
گفتنی است، علاقمندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این دوره‌های آموزشی حداکثر تا تاریخ ۲۲ مردادماه، با آکادمی سامان به شماره ۸۸۵۵۲۲۴۷-۰۲۱ (داخلی ۱۰۵) تماس بگیرند.

* کد خبر: 6671

این را نیز بررسی کنید

مدیرعامل بانک ملی ایران

حرکت پرقدرت بانک ملی ایران در پیاده سازی سیاست‌های کلی خانواده

مدیرعامل بانک ملی ایران با اشاره به سیاست‌های کلی خانواده ابلاغی مقام معظم رهبری که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *