دوشنبه , ۱۰ آذر ۱۳۹۹
خانه » بیمه » بیمه تجارت نو به یزد رسید

بیمه تجارت نو به یزد رسید

دفتر بیمه تجارت نو با حضور مدیر عامل این شرکت بیمه‎‎ای در یزد آغاز بکار کرد.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، دکتر «سید محمد عباس‎‎زادگان» مدیر عامل شرکت بیمه تجارت نو امروز در جمع تعدادی از خبرنگاران با اشاره به آغاز فعالیت این شرکت بیمه از اردیبهشت ماه سال گذشته با سرمایه اولیه ۲۵۰ میلیارد تومان، اظهار کرد: خوشبختانه توانگری این شرکت پس از یکسال فعالیت در درجه یک تعیین شده که بیانگر پذیرش ریسک و توانایی پرداخت خسارت بالاست.

وی عمده سهامداران این شرکت بیمه را بانک تجارت، پست بانک، نفت و گاز پارسیان، شرکت سرمایه ‎‎ گذاری ایرانیان و شرکت بین المللی عمران رضوی ذکر کرد.

این مسئول اضافه کرد: این شرکت در یکسال اخیر موفق به ارائه خدمات بیمه‎‎ای به طرح‏‏های بزرگ ملی اعم از سکوهای نفتی، انتقال انرژی به کشور عراق، برخی شرکت‏ کشتیرانی فعال در حوزه صادرات و برخی واحدهای تولدی بزرگ کشور شده است و در همین مدت گام‏‏های بزرگی را در این حوزه برداشته است.

عباس ‎‎ زادگان با اشاره به راه‎‎اندازی دفاتر این شرکت بیمه‏‏ای تاکنون در ۱۰ نقطه از کشورمان اعم از شهرهای اصفهان، شیراز و همدان، ابراز امیدواری کرد که تا پایان سال نمایندگی‏‏های بیمه تجارت نو در تمام استان‎‎ها و شهرهای بزرگ کشور راه‎‎اندازی شود و در شهرهای کوچک نیز نمایندگان فروش مستقر شوند.

به گفته وی، در سال گذشته اولین مجمع شرکت که جزو اولین مجامع شرکت‎‎های بیمه‏‏ای بود، برگزار و EPS یا سود هر سهم شرکت ۳۰ تومان در نظر گرفته شد که بیانگر سلامت شرکت است چرا که در این مدت نیز شکایتی ثبت شده نیز دریافت نکرده‎‎ایم.

وی با بیان این که وظیفه شرکت‏‏های بیمه تنها دریافت حق بیمه و پرداخت خسارت نیست، بهبود ریسک و ایمنی که در کشورمان وضعیت نامساعدی نیز دارد را از اهداف بیمه تجارت نو خواند و گفت: در همین راستا تلاش داریم که از طریق ارائه آموزش‎‎های لازم و کمک به تهیه ابزارهای ریسک و ایمنی برای مشتریان خود در راستای ارتقای آن در کشور گام برداریم.

مدیر عامل شرکت بیمه تجارت در این باره تصریح کرد: علاوه بر فعالیت‎‎های انجام شده برای ارتقا و جلب توجه جامعه به مسائل ریسک و ایمنی، اقداماتی نظیر بازدید ریسک و ایمنی از سوی کارشناسان و ارائه توصیه‎‎های لازم برای ارتقای شرایط ایمن، برگزاری کلاس‎‎های بررسی ریسک و ایمنی برای افراد و مدیران مرتبط، کمک به خرید وسایل ایمنی، اقدامات لازم برای آمادگی مقابله با حوادث جهت کاهش خسارات، نیز از سوی بیمه تجارت انجام می‎‎شود.

وی شبکه پرداخت خسارت را از دیگر مزیت‎‎های این شرکت بیمه‎‎گر خواند و گفت: حدود۱۰۰۰ نفر در این رابطه آموزش‎‎های لازم را فرا گرفته‎‎اند و این یک گام اساسی برای این است که کارشناسان شرکت در هنگام حادثه با مراجعه به محل خسارت و بررسی و محاسبه خسارات وارده، مبالغ را به حساب خسارت‎‎دیده واریز کنند.

عباس‌زادگان از تلاش برای کمک به اشتغالزایی در استان با ثبت‎‎نام از متقاضیان نمایندگی فروش بیمه‎‎های عمومی و بیمه عمر خبر داد و توضیحاتی در این باره ارائه کرد.

«اکبریان» مسئول مدیریت بیمه تجارت نو در استان یزد که در ذیل منطقه مرکزی این شرکت مستقر در اصفهان نیز با ارائه توضیحاتی در این باره، اظهار کرد: در حال حاضر دفتر این نمایندگی بیمه در خیابان امام خمینی(ره)، روبروی مخابرات امام(ره)، طبقه فوقانی بانک تجارت واقع شده است.

* کد خبر: 6591

این را نیز بررسی کنید

«سالنامه آماری ۱۳۹۸ صنعت بیمه» تهیه شد

سالنامه آماری سال ۱۳۹۸ بیمه مرکزی در حدود ۲۰۰ صفحه مشتمل بر ۱۳۱ جدول و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *