جمعه , ۱۰ آذر ۱۴۰۲

تقدیر از «عبداله طالبی» در مراسم پنجاهمین سالگرد تأسیس ایدرو

منصور معظمی معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت و رئیس هیات عامل ایدرو در مراسم پنجاهمین سالگرد تأسیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع با اهدا لوحی از عبداله طالبی تقدیر کرد.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، در این متن این لوح آمده است سازمان گسترش صنایع ایران ، پس از پنجاه سال فعالیت در آستانه ایفای نقش های جدید همسو با سیاست های توسعه همه جانبه کشور، به پاس تلاش های ارزشمند در جهت اعتلا و بالندگی ایدرو به رسم قدرشناسی این لوح به جنابعالی تقدیم می شود.امید است در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) همواره با استمرار تلاش در جهت توسعه و پیشرفت روزافزون جامعه صنعتی کشور و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.
عبداله طالبی از چهره های تاثیرگذار در عرصه صنعتی و بانکی کشور است و از افراد تاثیرگذار در وزارت نیرو،وزارت صنایع و نظام بانکی بوده است. وی در سال های اخیر به فعالیت های پژوهشی و تحقیقاتی مشغول بود و به عنوان مشاور در کنار مدیران و مسئولان به ایفای نقش پرداخته است.
لازم به اشاره است در این مراسم که در کتابخانه ملی برگزار شد از چند تن از مدیران سابق سازمان گسترش و توسعه نوسازی تجلیل و تمبر یادبود این سازمان نیز رونمایی شد.

کد خبر: 6494

این را نیز بررسی کنید

بنگاه هایی که به بانک ها تحمیل می شوند

طی سالهای اخیر بارها به موضوع بنگاهداری بانک ها و لزوم خروج از بنگاه داری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *