سه شنبه , ۱۱ بهمن ۱۴۰۱
خانه » بیمه » اختتامیه مسابقات بین المللی مقدماتی جام جهانی چوگان با حمایت ویژه بیمه سامان

اختتامیه مسابقات بین المللی مقدماتی جام جهانی چوگان با حمایت ویژه بیمه سامان

مراسم اختتامیه مسابقات انتخابی بین المللی جام جهانی چوگان، با حضور کشورهای هند، پاکستان، ایران و آفریقای جنوبی و با حمایت بیمه سامان و حضور پر شور تماشاگران در باشگاه چوگان قصر فیروزه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، بیمه سامان در راستای حمایت از ورزش ملی کشور، درسال‌های اخیر از حامیان جدی ورزش باستانی چوگان بوده است و در این دوره از مسابقات بین‌المللی نیز حمایت بی دریغ خود را از این ورزش اصیل ایرانی نشان داد.

در این دوره از مسابقات آفریقای جنوبی چهارم، ایران سوم، پاکستان دوم و هند اول شدند. در نهایت تیم هند به یازدهمین دوره رقابت های جام جهانی چوگان که در استرالیا برگزار می‌شود، صعود کرد.

رئیس فدراسیون چوگان ایران «گلنار وکیل گیلانی» در حاشیه بازی‌های مقدماتی یازدهمین دوره رقابت‌های جام جهانی چوگان، از پیشرفت تیم ملی چوگان در رقابت‌های معتبر بین المللی ابراز رضایت کرد و تلاش آنها در مرحله مقدماتی جام جهانی را بسیار خوب و قابل قبول توصیف کرد.

یازدهمین دوره رقابت های جام جهانی چوگان، بازی های مقدماتی منطقه E ( آفریقا و غرب آسیا )با حضور کشورهای هند، ایران، پاکستان و آفریقای جنوبی روزهای ۱۲ ، ۱۶ تیر ماه درباشگاه چوگان قصر فیروزه و ۱۴ تیرماه باشگاه چوگان ذوالجناح نزاجا باحضور روسای فدارسیون بین المللی چوگان، مهمانان خارجی و مدیران و کارکنان بیمه سامان برگزار شد.

* کد خبر: 6432

این را نیز بررسی کنید

مشعلچی: مصوبه مولدسازی دارایی های دولت، شامل بیمه مرکزی نیست

در حالی بند یک «مصوبه مولدسازی دارایی های دولت» تصریح کرده است که «شرکت های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *