پنج شنبه , ۲۰ بهمن ۱۴۰۱
خانه » بیمه » اولین جشنواره عکاسی ریسک و ایمنی با حمایت بیمه تجارت نو برگزار می شود

اولین جشنواره عکاسی ریسک و ایمنی با حمایت بیمه تجارت نو برگزار می شود

اجرای مسئولیت های اجتماعی نقش مهمی در ایجاد و بهبود برند سازمان ها در جامعه ایفا می کند.وهمچنین رسیدگی به مسئولیت های اجتماعی توسط بیمه ها می تواند هم درتوسعه ی پایدار نقش داشته باشد و هم درافزایش وفاداری مشتریان وهمین طور کسب اعتماد مشتریان موثر باشد. در این راستا بیمه ها می توانند با به عهده گرفتن مسئولیت های اجتماعی سازمان خود، کمک شایانی به ایجاد شور ونشاط درجامعه ایفا نمایند.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان و به نقل از مجید باقی مدیر روابط عمومی بیمه تجارت نو، این شرکت در نظر دارد در راستای این مسئولیت و به منظور جلب توجه عموم مردم به رعایت نکات ایمنی و مدیریت ریسک در زندگی روزمره خود و توسعه فرهنگ ایمنی در بین عموم مردم جامعه، جشنواره عکاسی عمومی با موضوع ریسک و ایمنی را در تاریخ ١ تیر ١٣٩۶ به مدت یکماه در سطح کشور برگزار نماید و به برگزیدگان جوایز ارزشمند اهدا نماید.
فرایند شرکت در این جشنواره بدین صورت است که علاقمندان می توانند عکسهای خود را از طریق گوشی موبایل برای ربات این مسابقه به نشانی shahriskbot@ ارسال نمایند و در این مسابقه شرکت نمایند. هم چنین شرکت کنندگان میتوانند عکس های خود را در تلگرام و اینستاگرام منتشر نمایند.
شرکت بیمه تجارت نو علاوه بر اینکه در طول هر هفته به پر بازدید ترین عکس ارسالی جایزه ای اهدا خواهد نمود، پس از اتمام این جشنواره به نفرات برتر یک سکه بهار آزادی اهدا خواهد نمود و عکسهای برگزیده در نمایشگاه ویژه این جشنواره به نمایش عموم خواهد رسید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرامی جشنواره عکاسی #شهریسک بپیوندید.

* کد خبر: 6325

این را نیز بررسی کنید

پیام مدیرعامل به مناسبت سالروز تاسیس شرکت بیمه زندگی خاورمیانه

مدیرعامل شرکت بیمه زندگی خاورمیانه، به مناسبت سالروز تاسیس شرکت پیامی را منتشر کرد. به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *