سه شنبه , ۱۱ بهمن ۱۴۰۱
خانه » بانک » هزینه افطاری بانک سامان صرف تجهیز مدارس مناطق محروم شد

هزینه افطاری بانک سامان صرف تجهیز مدارس مناطق محروم شد

بانک سامان برای حمایت از توسعه دانش و تحصیل کودکان به‌ویژه در مناطق محروم، هزینه افطاری امسال خود را به خرید صندلی دانش‌آموزی و تخته سفید مدارس اختصاص داد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، منصور مؤمنی مدیر روابط عمومی و صدای مشتریان بانک سامان با اعلام این خبر گفت: در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی بانک در سال جاری علاوه بر تداوم فعالیت‌های قبلی، به نیت برداشتن گامی کوچک برای محرومیت‌زدایی در حوزه آموزش و تلاش برای ایجاد فرصت برابر تحصیلی، هزینه‌های ضیافت افطار بانک سامان در ماه مبارک رمضان، برای خرید ۳۰۰۰ صندلی دانش‌آموزی اختصاص یافت.
مدیر روابط عمومی و صدای مشتریان بانک سامان تصریح کرد: این صندلی‌ها به همراه ۴۰۰ تخته‌سفید (وایت‌بورد) برای مدارس منطقه دشتیاری آموزش‌وپرورش استان سیستان‌وبلوچستان ارسال خواهند شد تا آینده‌سازان میهن اسلامی در این منطقه، از سال تحصیلی آینده با آسودگى‌خاطر بیشترى به تحصیل بپردازند.
مؤمنی همچنین از ساخت یک مدرسه در استان سیستان‌وبلوچستان خبر داد و گفت: اقدامات عمرانى برای ساخت یک واحد آموزشى در منطقه باهوکَلات شهرستان چابهار که از سال ۱۳۹۵ آغاز شده، درحال پایان است و این واحد آموزشی نیز در سال تحصیلى جدید پذیراى دانش‌آموزان آن روستا خواهد بود.

* کد خبر: 6283

این را نیز بررسی کنید

گشایش ارزی ۳۰۰ میلیون یورویی

پس از مذاکرات پولی و بانکی موفق با مقامات بانکی عراق، گشایش های ارزی جدیدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *