یکشنبه , ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
خانه » بانک » حجم مبادلات ارزی شعبه هامبورگ بانک ملی ایران در پسابرجام از ۱۱ میلیارد یورو گذشت

حجم مبادلات ارزی شعبه هامبورگ بانک ملی ایران در پسابرجام از ۱۱ میلیارد یورو گذشت

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با اشاره به آمادگی کامل شعبه هامبورگ این بانک جهت ارائه تمامی خدمات ارزی به بانک‌ها و مشتریان اعلام کرد: این شعبه پس از برجام بیش از ۱۱ میلیارد یورو نقل و انتقال وجوه ارزی بنا به درخواست بانک مرکزی، بانک‌های ایرانی و مشتریان داشته است.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، غلامرضا پناهی افزود: از جمله خدمات ارائه‌شده توسط این شعبه صدور و ابلاغ اعتبارات اسنادی بابت صادرات کالا از ایران به کشورهای اروپایی بوده است که بیش از ۱۰۰ میلیون یورو طی دوران پسابرجام حجم اعتبارات ابلاغی بوده است.
وی همچنین حجم اعتبارات اسنادی ابلاغی و صادره بابت اعتبارات اسنادی وارداتی و صادراتی شعبه هامبورگ را بالغ بر ۶۰۰ میلیون یورو اعلام کرد.
پناهی با اشاره به امکانات و ظرفیت‌های بانک ملی ایران برای حمایت از تجارت خارجی کشور در کانال بانکی به صورت ایمن و با هزینه متعارف بانکی اظهار کرد: پس از برجام با برنامه‌ریزی‌های به‌عمل‌آمده شرایط احیای فعالیت واحدهای بانک ملی ایران در خارج از کشور فراهم شد و عملکرد شعبه هامبورگ نیز بیانگر ظرفیت و پتانسیل بسیار بالای بانک ملی ایران درجهت ارائه خدمات متنوع ارزی به فعالان اقتصادی کشور است.

* کد خبر: 6212

این را نیز بررسی کنید

گشایش ارزی ۳۰۰ میلیون یورویی

پس از مذاکرات پولی و بانکی موفق با مقامات بانکی عراق، گشایش های ارزی جدیدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *