سه شنبه , ۱۱ بهمن ۱۴۰۱
خانه » بانک » جوایز برندگان مسابقه دانش آموزی «امید آینده» بانک آینده اهدا شد

جوایز برندگان مسابقه دانش آموزی «امید آینده» بانک آینده اهدا شد

جوایز برندگان مسابقه «امید آینده»، ویژه کودکان و نوجوانان دانش آموز که توسط بانک آینده برگزار شد به برندگان مربوط، اهدا گردید.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، بانک آینده، با هدف تشویق دانش آموزان در زمینه ترسیم چشم انداز آینده خود و تقویت طرز تلقی آینده نگری در آن ها، به عنوان نسل آینده ساز کشور، نسبت به طراحی و اجرای مسابقه با عنوان «امید آینده» اقدام نمود.
این مسابقه، در بازه زمانی ۱۵ اسفند ماه سال ۱۳۹۵ لغایت ۵ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ و در ۴ حوزه متنوع شامل: نقاشی و انشا نویسی (دوست داری در آینده چه کاره شوی؟)، عکاسی (شبیه آینده ات شو!) و طراحی (ابزار برای آینده)، به مرحله اجرا درآمد.
با توجه به استقبال گسترده دانش آموزان از این مسابقه و از بین آثار متعدد رسیده، پس از بررسی های کارشناسانه و طی فرآیند داوری، در نهایت تعداد ۹۶ نفر از شرکت کنندگان، به عنوان آثار برتر انتخاب شده و به برندگان خوش شانس آن، طی مراسمی، جوایز نفیسی شامل: ۶ دستگاه پلی استیشن (۴) و تعداد ۹۰ کارت هدیه به مبلغ ۵ (پنج) میلیون ریال اهدا گردید.
گفتنی است؛ بانک آینده، پیش از این نیز نسبت به طراحی حساب «سپرده قرض الحسنه پس انداز امید آینده»، با هدف حمایت های مالی مشترک خانواده ها و بانک، به منظور افزایش توانمندی های آموزشی و پرورشی کودکان و نوجوانان کشور اقدام کرده است.
شایان ذکر است؛ اسامی برندگان این مسابقه، در تارگاه امید آینده به نشانی اینترنتی: www.ba_omid.ir و تارگاه رسمی بانک آینده به نشانی اینترنتی: www.ba24.ir، قابل مشاهده است.

* کد خبر: 6192

این را نیز بررسی کنید

گشایش ارزی ۳۰۰ میلیون یورویی

پس از مذاکرات پولی و بانکی موفق با مقامات بانکی عراق، گشایش های ارزی جدیدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *