چهارشنبه , ۱۳ مهر ۱۴۰۱
خانه » بانک » ساعت کار شعب بانک سامان در ماه رمضان اعلام شد

ساعت کار شعب بانک سامان در ماه رمضان اعلام شد

ساعت خدمات‌رسانی شعب و ادارات مرکزی بانک سامان در ایام ماه مبارک رمضان اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، این بانک ضمن تبریک فرارسیدن ماه خدا به هم‌وطنان گرامی، ساعت کاری شعب و ادارات مرکزی خود را در این ماه اعلام کرد.

بر اساس این گزارش، ساعت کاری شعب بانک سامان در استان‌های تهران، فارس، اصفهان، آذربایجان شرقی و غربی، خراسان رضوی، قم، البرز، اردبیل و شهر اهواز به‌صورت یک‌سره از ساعت ۸ تا ۱۵:۳۰ خواهد بود. این شعب در روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۸ تا ۱۲:۳۰ فعال هستند. شعبه هایپراستار تهران در این مدت از ساعت ۸ تا ۱۷:۳۰ و در روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۸ تا ساعت ۱۲:۳۰ ارایه خدمت می‌کند.شعبه سیتی سنتر اصفهان هم در این مدت از ساعت ۹ تا ۱۷:۳۰ و در روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۹ تا ساعت ۱۳:۳۰ ارایه خدمت می‌کند.

این گزارش می‌افزاید: شعبه‌های سایر شهرستان‌ها نیز در این ماه، هر روز از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۳:۴۵ آماده ارایه خدمت هستند. این شعب در روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۲:۴۵ فعال خواهند بود.

ساعت کاری شعب بانک در مناطق آزاد قشم و کیش نیز بر اساس دستورالعمل سازمان مناطق آزاد و هماهنگ با سایر بانک‌ها تعیین می‌شود.

این گزارش حاکی است، شعبه فرودگاه امام خمینی(ره) و واحدCIP نیز همانند دیگر ایام سال، به‌صورت ۲۴ ساعته در خدمت هموطنان خواهمند بود.

همچنین ساعت کاری واحدهای ستادی بانک سامان در ماه مبارک رمضان از ۷:۴۵ تا ۱۶ خواهد بود.

گفتنی است، مرکز سامان ارتباط با شماره ۶۴۲۲-۰۲۱ در تمام ساعات شبانه‌روز، آماده پاسخ‌گویی و ارایه خدمات لازم به مشتریان است.

* کد خبر: 6074

این را نیز بررسی کنید

ایران زمین

رشد ۹۱ درصدی ظرفیت اعتباری بانک ایران زمین

آن طور که صورت های مالی منتهی به اسفند سال گذشته نشان می دهد، ظرفیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *