سه شنبه , ۱۱ بهمن ۱۴۰۱
خانه » بانک » ساعت کار شعب بانک سامان در ماه رمضان اعلام شد

ساعت کار شعب بانک سامان در ماه رمضان اعلام شد

ساعت خدمات‌رسانی شعب و ادارات مرکزی بانک سامان در ایام ماه مبارک رمضان اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، این بانک ضمن تبریک فرارسیدن ماه خدا به هم‌وطنان گرامی، ساعت کاری شعب و ادارات مرکزی خود را در این ماه اعلام کرد.

بر اساس این گزارش، ساعت کاری شعب بانک سامان در استان‌های تهران، فارس، اصفهان، آذربایجان شرقی و غربی، خراسان رضوی، قم، البرز، اردبیل و شهر اهواز به‌صورت یک‌سره از ساعت ۸ تا ۱۵:۳۰ خواهد بود. این شعب در روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۸ تا ۱۲:۳۰ فعال هستند. شعبه هایپراستار تهران در این مدت از ساعت ۸ تا ۱۷:۳۰ و در روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۸ تا ساعت ۱۲:۳۰ ارایه خدمت می‌کند.شعبه سیتی سنتر اصفهان هم در این مدت از ساعت ۹ تا ۱۷:۳۰ و در روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۹ تا ساعت ۱۳:۳۰ ارایه خدمت می‌کند.

این گزارش می‌افزاید: شعبه‌های سایر شهرستان‌ها نیز در این ماه، هر روز از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۳:۴۵ آماده ارایه خدمت هستند. این شعب در روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۲:۴۵ فعال خواهند بود.

ساعت کاری شعب بانک در مناطق آزاد قشم و کیش نیز بر اساس دستورالعمل سازمان مناطق آزاد و هماهنگ با سایر بانک‌ها تعیین می‌شود.

این گزارش حاکی است، شعبه فرودگاه امام خمینی(ره) و واحدCIP نیز همانند دیگر ایام سال، به‌صورت ۲۴ ساعته در خدمت هموطنان خواهمند بود.

همچنین ساعت کاری واحدهای ستادی بانک سامان در ماه مبارک رمضان از ۷:۴۵ تا ۱۶ خواهد بود.

گفتنی است، مرکز سامان ارتباط با شماره ۶۴۲۲-۰۲۱ در تمام ساعات شبانه‌روز، آماده پاسخ‌گویی و ارایه خدمات لازم به مشتریان است.

* کد خبر: 6074

این را نیز بررسی کنید

گشایش ارزی ۳۰۰ میلیون یورویی

پس از مذاکرات پولی و بانکی موفق با مقامات بانکی عراق، گشایش های ارزی جدیدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *