یکشنبه , ۶ اسفند ۱۴۰۲

یکه تازی «برمودا» و جای خالی «ایران» در میان بیمه گران اتکایی جهان

رتبه بندی شرکت های بیمه اتکایی جهان نشان می دهد با وجود این که ۱۳ شرکت اتکایی برتر جهان در منطقه «برمودا» فعالیت می کنند، شرکت های ایرانی هیچ جایگاهی در میان ۴۰ شرکت برتر بیمه اتکایی ندارند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، تحقیقاتی که نتایج آن به تازگی از سوی پژوهشکده بیمه منتشر شده نشان می دهد بیمه گران ایرانی جایگاه مناسبی در میان شرکت های بیمه اتکایی جهان ندارند.

این تحقیقات حاوی رتبه بندی ۴۰ شرکت بیمه اتکایی برتر بین المللی بر اساس خالص حق بیمه دریافتی در سال های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ است. این گزارش نشان می دهد شرکت های مونیخ ری و سوئیس ری در این دو سال بیشترین حق بیمه را در بازار بیمه های اتکایی دریافت کرده اند.

حق بیمه دریافتی سوئیس ری در سال ۲۰۱۵ معادل ۳۰٫۴۴۲ میلیون دلار بوده است. مونیخ ری در میان ۴۰ شرکت بیمه اتکایی برتر جهان، مقام نخست را دارد. سوئیس ری و هانوفر ری در رتبه های دوم و سوم قرار گرفته اند.

آن طور که جدول منتشر شده در این تحقیق نشان می دهد، دفتر مرکزی ۱۴ شرکت از ۴۰ شرکت بیمه اتکایی برتر جهان در منطقه برمودا قرار دارد. با این حال در این جدول، اثری از بیمه گران ایرانی نیست.

کد خبر: 6004

این را نیز بررسی کنید

مدیرعامل بیمه تعاون: تجربه حمایت از «کاراته» موفقیت آمیز بود

شش سال از مراسم معارفه تیم ورزشی کاراته شرکت بیمه تعاون گذشته و از آن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *