یکشنبه , ۹ بهمن ۱۴۰۱
خانه » بانک » خدمات رسانی لحظه ای «آپ» برای پرداخت های الکترونیکی

خدمات رسانی لحظه ای «آپ» برای پرداخت های الکترونیکی

به منظور تسهیل در تراکنش پذیرنده ها،بیش از ۲۰۰ نیروی ستادی و پشتیبانی شرکت «آسان پرداخت»،در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب مشغول ارایه خدمات لحظه ای و فراگیر در جای جای نمایشگاه هستند.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان،«آپ» با تجربه چهار ساله حضور در نمایشگاه بین المللی کتاب به عنوان مجری انحصاری پرداخت اقدام به ارائه روش های نوین پرداخت همانند NFC و تله پرداز کرده است و شرایطی را با همکاری سازمان ها و نهادهای مختلف فراهم شده است تا دوستداران کتاب و پذیرنده ها با سرعتی بالاتر تراکنش های مورد نظر خود را ثبت کند.
براساس این گزارش، NFC یا شیوه پرداخت موبایلی،برای نخسیتن مرتبه در نمایشگاه بین المللی تهران جهت تسهیل امور مالی در برابر کاربران قرار گرفته که هم پذیرنده ها و دارندگان کارت از آن استفاده کنند.
«آپ» به منظور ارتقای سطح کیفیت،سرعت و تسهیل در خدمات پرداخت ها در این نمایشگاه اقدام به نصب حدود سه هزار دستگاه کارتخوان مجهز به سیستم NFC کرده است که در راستای مشتری مداری و ارتقای ارایه خدمات به ذی نفعان بیش از ۲۰۰ کارشناس در قالب بخش های ستادی و پشتیبانی اقدام به خدمات لحظه ای می کنند که با استقبال پذیرنده ها قرار گرفته است.
مطابق این گزارش،آپ با تشکیل هفت ستاد متمرکز پشتیبانی و استقرار این پایگاهها بر اساس نقشه منطقه، تراکم و تعداد دستگاه‌ها و با حضور نیروهای ستادی و پشتیبانی آماده خدمت رسانی و پشتیبانی کاربران است.
در حال حاضر بیش از سه هزار دستگاه کارتخوان آپ در غرفه های نمایشگاه کتاب مجهز به پرداخت الکترونیکی NFC نصب و راه اندازی شده اند و بر مبنای تحقیقات میدانی صورت گرفته پذیرنده ها از سرعت تراکنش و نحوه خدمت رسانی پشتیبان ها رضایت خاطر داشتند.
افزون براین،در روزهای ابتدایی نمایشگاه جهت بازدید و بررسی فنی فرآیند سرویس NFC خانم آقایی پور رئیس گروه کنترل و نظارت اداره نظام های پرداخت به همراه همکاران فنی مرتبط در محل نمایشگاه حضور پیدا کرده و پس از همه مراحل انجام تراکنش در نهایت رضایت خود را از این سرویس اعلام کردند.
«آسان پرداخت» ابراز امیدواری می کند که با ارائه بروزترین خدمات، راه را برای استفاده جوانان کشور از تکنولوژی های پیشرو فراهم سازد تا بستری امن و راحت جهت پرداخت های سریع فراهم آورد.

* کد خبر: 5933

این را نیز بررسی کنید

شرق تهران

 بانک سینا حرکت به سمت بانکداری پلتفرمی را آغاز کرده است

قائم‌مقام بانک سینا گفت: با تدوین برنامه راهبردی کسب‌وکار بانک، حرکت به سمت بانکداری پلتفرمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *