پنج شنبه , ۲۰ بهمن ۱۴۰۱
خانه » بانک » قدردانی از اساتید برتر آکادمی سامان در روز معلم

قدردانی از اساتید برتر آکادمی سامان در روز معلم

همزمان با روز بزرگداشت مقام معلم، اساتید برتر آکادمی سامان در مراسمی مورد تکریم قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، سیداحمد طاهری بهبهانی مدیرعامل بانک سامان در این مراسم، با اشاره به دوره‌های متعدد آکادمی سامان به‌ویژه با مراکز علمی و دانشگاه‌های معتبر خارجی تصریح کرد: بانک سامان هم‌اکنون معتبرترین بانک ایرانی در ارتباط با بانک‌های خارجی است و امیدوارم برگزاری این دوره‌های آموزشی، آمادگی بانکداران جوان سامانی را در ارتباط‌های بین‌المللی بیش از پیش افزایش دهد.

مدیرعامل بانک سامان گفت: توسعه دانش تخصصی نیروهای بانک در تمام زمینه‌ها باید در دستورکار آکادمی قرار بگیرد تا با افزایش توانمندی‌های کارکنان، تیم نخبگان سامان پرورش یابد.

دکترداوود سوری رئیس آکادمی سامان نیز در این مراسم، گزارشی از عملکرد آکادمی در سال گذشته ارایه کرد و گفت: افزایش مهارت‌های اثربخش بانکداران سامان در زمینه‌هایی مانند حل مساله، مدیریت پروژه، مهارت‌های برقراری ارتباط موثر و توسعه مهارت‌های کیفیتی موثر در زمینه مذاکره، رهبری و مدیریت کسب‌وکار از جمله اهداف آکادمی سامان بوده است.

رییس آکادمی سامان اظهار داشت: علاوه بر برگزاری دو دوره آموزشی MIM با همکاری دانشگاه گروبل فرانسه، چند دوره آموزشی بانکداری با همکاری موسسات خارجی برگزار شده است.

در پایان این مراسم از ۷ نفر از اساتید برتر که در سال ۱۳۹۵ باآکادمی سامان همکاری کرده‌اند با اهدای لوح تقدیر و هدایایی قدردانی شد. همچنین نفرات برتر دوره‌های MIM و بانکداری خرد نیز مورد قدردانی قرار گرفتند.

* کد خبر: 5895

این را نیز بررسی کنید

تامین مالی زنجیره‌ای؛ آبی بر آتش داغ “سوداگری”

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: اصابت منابع به هدف از مزایای استفاده از طرح تامین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *