چهارشنبه , ۵ آذر ۱۳۹۹
خانه » بانک » فرایند هم‌هوایى قیچى‌ساز به کمپ‌هاى لوتسه رسید

فرایند هم‌هوایى قیچى‌ساز به کمپ‌هاى لوتسه رسید

عظیم قیچى‌ساز و همنوردانش پس از فرود از قله پومورى براى تکمیل برنامه هم‌هوایى خود بامداد هشتم اردیبهشت به سمت کمپ‌هاى لوتسه حرکت مى‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، عظیم قیچی‌ساز هیمالیانورد قدرتمند کشورمان از ساعت ٣ بامداد هشتم اردیبهشت از مسیر یخشار کومبو حرکت خود به سمت کمپ یک و دو لوتسه را آغاز مى‌کند. طبق برنامه پیش‌بینى‌ شده این مرحله از فرایند هم‌هوایى با شب‌مانى در کمپ٢ و صعود به ارتفاعات بالاتر تا لمس کمپ٣ لوتسه ادامه خواهد یافت.
بر اساس اطلاعات دریافتى از کمپ اصلى لوتسه این مرحله از هم‌هوایى عظیم قیچى‌ساز و همنوردانش سه روز طول کشیده و گروه صعود‌کننده پس از لمس کمپ٣ به کمپ اصلى باز خواهند گشت.
گفتنى است یخشار کمبو داراى برج‌هاى یخى و شکاف‌هایى است که در اثر گرماى هوا احتمال جابجایى یا فروریختن آنها وجود دارد. به همین دلیل ساعات نیمه شب و قبل از طلوع خورشید براى عبور از این یخشار در نظر گرفته شده است.

شما علاقمندان می‌توانید اخبار لحظه‌به‌لحظه صعود عظیم قیچی‌ساز را از صفحه اختصاصی در وب‌سایت بانک سامان یا با عضویت در کانال تلگرامی #ایران_بالا به نشانی https://t.me/iran_bala و صفحه اینستاگرام آن به نشانی http://www.instagram.com/iran_bala دنبال کنید.

* کد خبر: 5814

این را نیز بررسی کنید

تحقق سوپر مارکت مالی در «باجه دیجیتال» همراه بانک ایران زمین

این که یک مشتری بتواند با مراجعه به شعبه بانک خود علاوه بر نیازهای بانکی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *