شنبه , ۱۲ آذر ۱۴۰۱
خانه » بانک » ساعت کار شعب بانک سامان در بهار و تابستان ۹۶

ساعت کار شعب بانک سامان در بهار و تابستان ۹۶

ساعت خدمات‌رسانی شعب بانک سامان در نیمه نخست سال ۱۳۹۶ اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، مدیریت بانکداری خرد اعلام کرد: شعب بانک سامان در استان‌های تهران، اصفهان، فارس، قم، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، خراسان رضوی، البرز، اردبیل و شهر اهواز در شش ماه آینده، در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۶ و روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۸ تا ۱۳ آماده ارایه خدمات بانکی خواهند بود. شعبه هایپراستار تهران نیز به‌صورت ویژه، از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۸ و پنج‌شنبه از ساعت ۸ تا ۱۳ و شعبه سیتی سنتر اصفهان از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۸ و پنج‌شنبه از ساعت ۹ تا ۱۴در خدمت مشتریان خواهد بود.

بر اساس این گزارش، شعب سایر شهرستان‌ها نیز در بهار و تابستان ۹۶، شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴:۱۵ و روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۳:۱۵ ارایه خدمت خواهند کرد.

این گزارش حاکی است، شعب بانک سامان در مناطق آزاد کیش و قشم براساس اعلام سازمان مناطق آزاد در نیمه نخست سال در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۵:۳۰ ارایه خدمت می‌کنند: این شعب روزهای پنج‌شنبه نیز از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۲:۳۰ فعال است.

شعبه فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) و واحد CIP نیز همانند دیگر روزهای سال، به‌صورت بیست‌وچهار ساعته در خدمت هموطنان است.

گفتنی است، مرکز سامان ارتباط با شماره ۶۴۲۲-۰۲۱ در تمام ساعات شبانه‌روز، آماده پاسخ‌گویی و ارایه خدمات لازم به مشتریان است.

* کد خبر: 5771

این را نیز بررسی کنید

 احیای بزرگترین واحد تولیدی واگن کشور با مشارکت بانک صادرات ایران

​عضو هیئت‌مدیره بانک صادرات ایران گفت: شرکت واگن پارس به عنوان بزرگترین واحد تولید واگن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *