جمعه , ۲۱ مرداد ۱۴۰۱
خانه » بانک » ساعت کار شعب بانک سامان در بهار و تابستان ۹۶

ساعت کار شعب بانک سامان در بهار و تابستان ۹۶

ساعت خدمات‌رسانی شعب بانک سامان در نیمه نخست سال ۱۳۹۶ اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، مدیریت بانکداری خرد اعلام کرد: شعب بانک سامان در استان‌های تهران، اصفهان، فارس، قم، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، خراسان رضوی، البرز، اردبیل و شهر اهواز در شش ماه آینده، در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۶ و روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۸ تا ۱۳ آماده ارایه خدمات بانکی خواهند بود. شعبه هایپراستار تهران نیز به‌صورت ویژه، از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۸ و پنج‌شنبه از ساعت ۸ تا ۱۳ و شعبه سیتی سنتر اصفهان از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۸ و پنج‌شنبه از ساعت ۹ تا ۱۴در خدمت مشتریان خواهد بود.

بر اساس این گزارش، شعب سایر شهرستان‌ها نیز در بهار و تابستان ۹۶، شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴:۱۵ و روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۳:۱۵ ارایه خدمت خواهند کرد.

این گزارش حاکی است، شعب بانک سامان در مناطق آزاد کیش و قشم براساس اعلام سازمان مناطق آزاد در نیمه نخست سال در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۵:۳۰ ارایه خدمت می‌کنند: این شعب روزهای پنج‌شنبه نیز از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۲:۳۰ فعال است.

شعبه فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) و واحد CIP نیز همانند دیگر روزهای سال، به‌صورت بیست‌وچهار ساعته در خدمت هموطنان است.

گفتنی است، مرکز سامان ارتباط با شماره ۶۴۲۲-۰۲۱ در تمام ساعات شبانه‌روز، آماده پاسخ‌گویی و ارایه خدمات لازم به مشتریان است.

* کد خبر: 5771

این را نیز بررسی کنید

کارآفرین

بانک کارآفرین؛ الگوی بانکداری، تعهد به شفافیت تا ترویج نیکوکاری

تعهد به شفافیت مالی در شبکه بانکی از جمله مهم‌ترین درخواست‌های شهروندان است که بانک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *