یکشنبه , ۶ اسفند ۱۴۰۲

بیمه سامان مشتریان کارگزاری بانک سامان را تحت پوشش قرار می‌دهد

تفاهم‌نامه مشترک شرکت کارگزاری بانک سامان و شرکت بیمه سامان در حاشیه دهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه به امضا رسید.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، این تفاهم‌نامه صبح امروز سه‌شنبه به امضای احمدرضا ضرابیه مدیرعامل بیمه سامان و حمیدرضا مهرآور مدیرعامل شرکت کارگزاری بانک سامان رسید.

مدیرعامل بیمه سامان در مراسم امضای این تفاهم‌نامه در سخنانی با اشاره به برنامه‌ریزی گروه مالی سامان برای هم‌افزایی در ارایه خدمات مالی تصریح کرد: با استفاده از تعامل گروهی تلاش می‌کنیم برای مشتریان ارزش افزوده بیشتری ایجاد کنیم.

ضرابیه اظهار داشت: از این پس مشتریان کارگزاری بانک سامان با خریدوفروش سهام و عضویت در باشگاه مشتریان این کارگزاری، از خدمات جامع بیمه سامان شامل بیمه بدنه خودرو، بیمه منازل مسکونی (آتش‌سوزی، سرقت و غیره)، بیمه تکمیلی درمان و بیمه مسافرتی بهره‌مند خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: این بیمه‌نامه‌ها در چارچوب مقررات بیمه مرکزی و شورای عالی بیمه در کانال جدیدی در اختیار مشتریان کارگزاری سامان قرار می‌گیرد.

بر اساس این گزارش، حمیدرضا مهرآور مدیرعامل شرکت کارگزاری بانک سامان در ادامه این مراسم، ارایه خدمات بیمه‌ای را از جمله نیازهای فعالان بازار سرمایه عنوان کرد و گفت: باشگاه مشتریان کارگزاری سامان نخستین باشگاه مشتریان در صنعت کارگزاری کشور است و افتخار میزبانی از حدود ۷هزار فعال بازار بورس و اوراق بهادار را داریم.

وی گفت: شرکت کارگزاری بانک سامان در راستای ارائه خدمات جامع به مشتریان خود، خدمات بیمه‌ای را به عنوان یک نیاز ضروری سرمایه‌گذاران و افراد فعال در بورس، به سبد خدمات خود افزوده است.

وی ابراز امیدواری کرد تا با افزودن خدمات بیمه‌ای به سبد خدماتی باشگاه مشتریان، رضایت بیشتر آنها فراهم شود.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان می‌توانند به نشانی https://club.samanbourse.com/club مراجعه کنند.

کد خبر: 5795

این را نیز بررسی کنید

صادرات

مشارکت بانک صادرات ایران در جشن تولد بیش از ۶۹ هزار نوزاد

بانک صادرات ایران، امسال ۶۹ هزار و ۷۲۱ فقره تسهیلات قرض الحسنه فرزندآوری پرداخت کرده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *