جمعه , ۷ بهمن ۱۴۰۱
خانه » بانک » بهره‌برداری از ۸ باب مدرسه ساخت بانک آینده در سال تحصیلی جدید

بهره‌برداری از ۸ باب مدرسه ساخت بانک آینده در سال تحصیلی جدید

 ۸ باب مدرسه و یک سالن ورزشی که بانک آینده در مناطق کمتر برخوردار کشور می‌سازد، با شروع سال تحصیلی جدید به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، عملیات ساخت این مدارس که از زمستان سال ۱۳۹۵ آغاز شده تا قبل از پایان تابستان جاری به اتمام رسیده و در سال تحصیلی ۱۳۹۶ ؛ پذیرای دانش‌آموزان است.

بانک آینده علاوه بر عرضه خدمات ومحصولات نوین، ارزش‌آفرینی برای مشتریان؛ این بار نیز در راستای تعهد به مسوولیت‌های اجتماعی خود، اقدامبه ساخت ۸ مدرسه و تکمیل یک سالن ورزشی در مناطق کمتر برخوردار کشور کرده است که عملیات عمرانی آن در دست انجام و تا پیش از سال تحصیلی جدید به پایان می‌رسد.این مدارس در استان‌های کرمان، هرمزگان، بوشهر، سیستان و بلوچستان، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد و ایلام واقع شده و سالن ورزشی مذکور نیز در یکی از روستاهای استان مرکزی در حال ساخت و یا تکمیل است.

شایان ذکر است؛ بانک آینده که در راستای عمل به مسوولیت‌های اجتماعی گام‌های مثبت دیگری نیزبرداشته که مشارکت در حوزه‌های: محیط زیست،بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، ورزش و حمایت از خانواده‌های شهدای آتش نشان پلاسکواز جمله بعضی از این این اقدامات می‌باشند.

* کد خبر: 5765

این را نیز بررسی کنید

شرق تهران

 بانک سینا حرکت به سمت بانکداری پلتفرمی را آغاز کرده است

قائم‌مقام بانک سینا گفت: با تدوین برنامه راهبردی کسب‌وکار بانک، حرکت به سمت بانکداری پلتفرمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *