پنج شنبه , ۹ آذر ۱۴۰۲

«آنلاین سامان» پیشتاز نمایشگاه بورس و بانک

نرم‌افزار معاملات آنلاین اختصاصی کارگزاری بانک سامان در روز نخست نمایشگاه بورس، بانک و بیمه با استقبال کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات و فعالان بازار روبرو شد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، این محصول که با نام اختصاری #سامان_پیشتاز در خدمت فعالان بازار سرمایه قرار گرفته است، پس از ماه‌ها بررسی نیاز مشتریان و با بهره‌گیری از توان کارشناسان این شرکت تهیه و ارایه شده است.

بر اساس این گزارش، دسترسی همزمان به امکانات، سرعت و توانمندی ویژه در ارسال درخواست‌های با حجم بالا، دسترسی به تحلیلگر آنلاین، یکپارچگی نرم‌افزارهای معاملاتی آنلاین، اینترنتی و آتی سکه و باشگاه مشتریان در یک صفحه از جمله امکانات این نرم‌افزار است. ضمن اینکه سرور اختصاصی قدرتمند کارگزاری بانک سامان پشتوانه این نرم‌افزار جدید است.

این گزارش حاکی است، تمام فعالان بازار سرمایه که در مدت برپایی نمایشگاه بورس عضو باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان شوند، از معادل ۵٠ میلیون تومان تراکنش امتیاز برخوردار و در قرعه‌کشی روزانه آن، از ده‌ها هدیه بهره‌مند می‌شوند

علاقمندان و فعالان بازار سرمایه برای آشنایی بیشتر با این سامانه معاملاتی می‌توانند به غرفه کارگزاری بانک سامان در سالن میلاد، طبقه همکف، غرفه شماره ١٠٩ مراجعه کنند.

دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه تا روز ۲۹ فروردین ماه از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپاست.

کد خبر: 5787

این را نیز بررسی کنید

بنگاه هایی که به بانک ها تحمیل می شوند

طی سالهای اخیر بارها به موضوع بنگاهداری بانک ها و لزوم خروج از بنگاه داری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *