سه شنبه , ۸ آذر ۱۴۰۱
خانه » بیمه » اجرای طرح نسیم بیمه سرمد، در تمامی شعب بانک صادرات

اجرای طرح نسیم بیمه سرمد، در تمامی شعب بانک صادرات

نشست هم‌اندیشی بانک و بیمه، با حضوراسماعیل دلفراز، مدیرعامل بیمه سرمد، جمشید جام‌خانه،مشاوراجرائیمدیرعاملومعاونشعبوبازاریابی بانک صادرات و همچنین معاونان و مدیران ارشد دو سازمان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، در جریان این نشست که با هدف توسعه همکاری‌های متقابل بانک و بیمه برگزار شد، فعالیت شعب بانک صادرات در زمینه صدور بیمه‌نامه عمر مانده‌بدهکار و همچنین اجرای تفاهم‌نامه طرح نسیم، مورد بررسی قرار گرفت.

در این دیدار، اسماعیل دلفراز، مدیرعامل بیمه سرمد، با اشاره به لزوم تقویت همکاری بانک و بیمه، از تلاش‌های صورت گرفته برای جذب پوتفوی بیمه‌ای مشتریان بزرگ بانک صادرات در بیمه سرمد قدردانی کرد.

وی با بیان اینکه در سال گذشته ۵۰۰ شعبه بانک به‌منظور بازاریابی و فروش بیمه‌های استاندارد (آتش‌سوزی، مسئولیت، حوادث و سفر) آموزش دیدند، نسبت به فعالیت تمامی شعب بانک صادرات در این زمینه ابراز امیدواری کرد.

توسعه فعالیت بانک در حوزه بیمه‌نامه عمر مانده بدهکار، که پرداخت وجوه تسهیلات در صورت فوت وام‌گیرندگان را تضمین می‌کند، از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه بر لزوم آن تاکید شد.

در پایان مدیران بانک صادرات و شرکت بیمه سرمد بر لزومبرگزاری مستمر جلسات هم‌اندیشی در خصوص همکاری متقابل این دو سازمان تاکید کردند و این دیدارها را گامی موثر در پیگیری اجرای طرح‌های مشترک بانک و بیمه دانستند.

 

* کد خبر: 5756

این را نیز بررسی کنید

بیمه حافظ

کاهش ۵۲ درصدی شکایات از «بیمه حافظ» در سال ۱۴۰۰

علیرغم رشد بیش از ۶۲ درصدی پرتفو، شرکت بیمه حافظ در راستای اهداف مشتری مداری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *