شنبه , ۸ آذر ۱۳۹۹
خانه » بانک » برای اولین بار در ایران، آپ با NFC قدم به شهر آفتاب می گذارد

برای اولین بار در ایران، آپ با NFC قدم به شهر آفتاب می گذارد

شرکت آسان پرداخت برای چهارمین سال پیاپی مجری انحصاری بزرگترین رویداد پرداخت کشور در حوزه خرید کتاب در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران میباشد.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، آپ با آمادگی نصب بیش از ۵۰۰۰ دستگاه کارتخوان ثابت و سیار و همچنین امکان فراهم نمودن سایر روش های پرداخت الکترونیکی در نمایشگاه کتاب امسال، خرید را برای مراجعه کنندگان و فروشندگان تسریع می نماید.
آسان پرداخت که در سال گذشته با ارائه سرویس تله پرداز امکان پرداخت از طریق بن کارتهای مجازی را برای تمامی متقاضیان کتاب فراهم نموده بود، امسال نیز علاوه بر خدمت تله پرداز که از طریق اپلیکیشن آپ ارائه می شود برای اولین بار به صورت واقعی پرداخت از طریق NFC را برای کاربران و مشتریان بانک شهر فراهم نموده است.
متقاضیان استفاده از بن کارت، امکان استفاده از تکنولوژی NFC ارائه شده توسط آسان پرداخت را در تمامی غرفه های ناشران حاضر در سراسر محل نمایشگاه کتاب تهران دارند.
آسان پرداخت با تکیه بر تجربه چندین ساله خود در پشتیبانی خدمات پرداخت نمایشگاه های کتاب سراسر کشور، تمام تلاش خود را برای ارائه به روزترین تکنولوژیهای پرداخت جهت تسهیل روند خرید در سی امین نمایشگاه کتاب تهران به کار گرفته تا بتواند قدمی کوچک در اعتلای فرهنگ ایران عزیزمان بردارد.
گفتنی است در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، حدود چهارصد هزار بن کارت که شامل بن کارتهای دانشجویان، طلاب، دانش آموزان، اساتید و سازمان ها است، توزیع و صادر می گردد.
سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب از ۱۳ الی ۲۳ اردیبهشت ۹۶ در شهر آفتاب پذیرای بازدیدکنندگان از بزرگترین رویداد فرهنگی کشور خواهد بود.

* کد خبر: 5747

این را نیز بررسی کنید

ایران زمین

افزایش قابل توجه وصول مطالبات غیرجاری در بانک ایران زمین

بانک ایران زمین توانسته است با اعمال سیاست های کنترلی و افزایش تحرک در حوزه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *