شنبه , ۱۲ آذر ۱۴۰۱
خانه » ویژه » آسیب های نمایشگاه بورس، بانک و بیمه از زبان عضو هیات مدیره بیمه آرمان

آسیب های نمایشگاه بورس، بانک و بیمه از زبان عضو هیات مدیره بیمه آرمان

عضو هیات مدیره شرکت بیمه آرمان با انتقاد از برگزاری نمایشگاه بورس، بانک بیمه به شکل کنونی، آن را برای صنعت بیمه آسیب زا خواند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، هادی رئیس الذاکرین با بیان این که در کشور ما صنعت بیمه به نسبت بورس و بانک، دورافتاده و مهجور است، گفت: این وضعیت حتی در تعیین اسم نمایشگاه بورس، بانک و بیمه هم به چشم می خورد.

وی با بیان این که این نمایشگاه بیشتر به شکل یک دورهمی است و تاثیرگذاری چندانی ندارد، اظهار کرد: نمایشگاه برای کارشناسان صنعت بیمه بیشتر این جنبه را دارد که در آن توانمندی های فردی خود را به شرکت های رقیب ارائه کنند و بسیاری از مبادلات نیروی انسانی صنعت بیمه در این نمایشگاه اتفاق می افتد که این یک آسیب جدی است و نشان می دهد در بعد نیروی انسانی، امانتداری در شرکت های بیمه وجود ندارد.

معاون بازاریابی و فروش شرکت بیمه آرمان با تاکید بر این که هنگام برگزاری نمایشگاه، باید مخاطب آن حضور داشته باشد، گفت: مخاطب شرکت های بیمه، بیمه گزاران هستند، در حالی که در این نمایشگاه فقط کارکنان صنعت بیمه حضور پیدا می کنند. حتی سوال من این است که کدام کارگاه آموزشی خاص و متفاوت در این نمایشگاه برگزار می شود؟

وی ادامه داد: گفته شده در این نمایشگاه صنایع جانبی مثل خودروسازها حضور دارند که می توان با آنها وارد تعامل شد، اما به نظر من خودروسازها به صنعت بیمه آسیب می زنند.

عضو هیات مدیره شرکت بیمه آرمان با بیان این که حضور بانک ها در کنار بیمه ها منفعتی برای شرکت های بیمه ندارد، گفت: در حال حاضر اغلب بانک ها یک شرکت بیمه هم دارند و دیگر جایی برای بازاریابی آنها وجود ندارد.

رئیس الذاکرین با تاکید دوباره بر این که فلسفه حضور در این نمایشگاه برای ما مبهم است، بیان کرد: حضور شرکت های بیمه در این نمایشگاه حتی بعد تبلیغاتی هم ندارد، چون نه تنها بیمه گزار واقعی در آن حضور پیدا نمی کند، بلکه کیفیت سالن ها و غرفه های ارائه شده به شرکت های بیمه هم نامطلوب است.

عضو هیات مدیره شرکت بیمه آرمان با تاکید بر این که شرکت های بیمه باید در نمایشگاه های مکمل و ترکیبی حضور پیدا کنند، گفت: به عنوان مثال حضور شرکت بیمه در نمایشگاه تخصصی پتروشیمی می تواند به ارائه محصولات شرکت و حتی خلق محصول جدید بیانجامد، اما نمایشگاه بورس، بانک و بیمه به نظر من چنین ظرفیتی ندارد.

* کد خبر: 5718

این را نیز بررسی کنید

جدول «شکایات بیمه گزاران از بیمه گران» بازمی گردد

جدول شکایات بیمه گزاران از بیمه گران که مدتهاست بدون توضیح مشخص از سایت بیمه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *