جمعه , ۱۰ آذر ۱۴۰۲

طرح امداد نوروزی مشترک ۶ گروه خودروسازی داخلی و خارجی از۲۵ اسفند آغاز می شود

علیرضا برنجی مجری خدمات امداد مشترک گروه خودرو سازان داخلی و خارجی،اظهار داشت: طرح امداد نوروزی امداد خودرو رفاه ایرانیان از ۲۵ اسفند ماه جاری آغاز می‌شود و اجرای این طرح تا ۱۵ فروردین ماه سال ۱۳۹۶ به مدت ۲۰ روز ادامه خواهد داشت.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، در طرح امداد و خدمات نوروزی سال ۹۶ بیش از ۱۲۰۰ واحد امدادی مشتمل برخودروهای امداد فنی پایگاه‌های ثابت و سیار با مشارکت گروه خودرو سازان داخلی و خارجی این طرح خدمات مورد نیاز را به امدادخواهان ارائه خواهد داد.
مدیرعامل امدادخودرو رفاه ایرانیان در ادامه متذکر شد: میانگین زمان انتظار برای دریافت خدمات امدادی در نوروز سال ۱۳۹۶ حدود ۳۲ دقیقه پیش بینی شده است و عملکرد امداد گران آنها از طریق سامانه GPS، بازدیدهای میدانی مستمر و سایر ابزارهای کنترلی تحت نظارت قرار می‌گیرد.
برنجی، همچنین از تحت پوشش قرار گرفتن و سازماندهی خودروهای امدادی شرکت های : “اطلس خودرو”، “جیلران موتور”، “آرین موتور”، “کارمانیا” به عنوان خودروساز خارجی و شرکت های خودروسازی داخلی “مدیران خودرو” و “کرمان موتور” که جز خودروسازان داخلی کشور هستند از سوی «امداد خودرو رفاه ایرانیان» خبر داد.
ضمناً نرم افزار خدمات خودرو که ویژه تلفن های هوشمند با سیستم عامل اندروید طراحی شده، جدیدترین محصول امداد خودرو رفاه ایرانیان بوده که از ۲۵ اسفند ماه جاری و در آستانه آغاز سال جدید و سفرهای نوروزی آماده بهره برداری شده است.
https://cafebazaar.ir/app/xdk.intel.blank.ad.template.crosswalk_NaraFuture326494/?l=fa
وی در پایان از فعالیت شبانه روزی مرکز تماس «امداد خودرو رفاه ایرانیان» به شماره ۶۴۰۲۶-۰۲۱ خبر داد که در این ۲۰ روز اجرای طرح خدمات و امداد نوروزی، آماده پاسخگویی به امدادخواهان عزیز خواهد بود.

کد خبر: 5693

این را نیز بررسی کنید

بنگاه هایی که به بانک ها تحمیل می شوند

طی سالهای اخیر بارها به موضوع بنگاهداری بانک ها و لزوم خروج از بنگاه داری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *