جمعه , ۱۰ آذر ۱۴۰۲

بیمه “ما” حدود بیست میلیارد ریال خسارت زیاندیدگان ساختمان پلاسکو را پرداخت کرد

شرکت سهامی بیمه “ما” خسارت واحد های آسیب دیده در آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو را پرداخت کرد .
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، این شرکت مبلغ حدود بیست میلیارد ریال خسارت بیمه های آتش سوزی و مهندسی واحدهای تولیدی و تجاری ساختمان پلاسکو را در سریع ترین زمان ممکن و با بالاترین دقت به بیمه گذاران خود تقدیم کرد.
براساس این گزارش مهندس صفدری مدیرعامل بیمه “ما” ضمن ابراز تاسف از وقوع حادثه دلخراش آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو و شهادت تعدادی از آتش نشانان فداکار و از جان گذشته کشور عزیزمان را در این حادثه تسلیت گفت و آرزوی صبر و سلامتی برای خانواده این عزیزان مسئلت نمود .
وی در ادامه افزود: شرکت بیمه “ما” در راستای تحقق اصلی ترین سیاست خود در خصوص مشتری مداری و رعایت حقوق مشتریان، پس از بررسی و ارزیابی خسارت های وارد شده در کمترین زمان ممکن خسارت زیان دیدگان را پرداخت کرد.
صفدری اشاره کرد: باید از این حادثه، آحاد جامعه و مدیران درس بگیرند و توجه به خرید بیمه نامه های مورد نیاز کسب و کار و زندگی روزانه سرلوحه کار همگان باشد و بدانیم که حادثه خبر نمی دهد و ریسک و خطر همواره همراه زندگی و فعالیت های اقتصادی خواهد بود و ابتیاع بیمه نامه ضروری است و دور کردن خطرات از زندگی و واگذاری آنان به شرکت های بیمه از دوراندیشی و تدبیر و درایت افراد است.

کد خبر: 5666

این را نیز بررسی کنید

قیمت خودرو

مدیرعامل بیمه ملت عضو هیئت رییسه سندیکای بیمه‌گران ایران شد

علی‌رضا یزدان‌دوست، مدیرعامل شرکت بیمه ملت با رای شورای عمومی به عنوان عضو اصلی هیئت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *