یکشنبه , ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
خانه » ویژه » توسط آسان پرداخت؛ فروش بیمه نامه شخص ثالث با موبایل به زودی عملیاتی می شود

توسط آسان پرداخت؛ فروش بیمه نامه شخص ثالث با موبایل به زودی عملیاتی می شود

مدیرعامل آسان پرداخت اعلام کرد که به زودی و با تکمیل پروسه فروش بیمه نامه شخص ثالث از طریق اپلیکیشن و USSD، این خدمت به صورت گسترده اطلاع رسانی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، حامد منصوری امروز در نشستی خبری با بیان این که فروش بیمه نامه شخص ثالث از طریق موبایل می تواند تحول مهمی در زمینه فروش بیمه باشد، اظهار کرد: برای فروش این بیمه نامه، روندی باید طی می شد که خوشبختانه به سرانجام رسیده و به زودی در این باره اطلاع رسانی خواهد شد.

وی با بیان این که پیش از این بیمه نامه حوادث انفرادی و آتش سوزی از طریق این سامانه به فروش رسیده است، گفت: در برخی روزها تا ۱۰۰۰ فقره بیمه نامه نیز با سامانه آسان پرداخت فروخته شده، اما این عدد قابل توجه نیست؛ در حالی که اگر فروش بیمه نامه شخص ثالث از این طریق عملیاتی شود، می تواند به شدت مورد استقبال مردم قرار بگیرد.

منصوری در پاسخ به این سوال که آیا همکاری آسان پرداخت فقط به شرکت بیمه سینا محدود می شود یا خیر، گفت: ممکن است با شرکت های دیگری نیز در این باره همکاری خود را آغاز کنیم.

مدیرعامل آسان پرداخت در ادامه با اشاره به موفقیت های این شرکت در سال ۱۳۹۵ که در زمینه عرضه سهام در بورس، کسب رتبه های برتر در رده بندی شرکت ها و کسب سهم بازار مناسب، گفت: آسان پرداخت در حوزه مسئولیت های اجتماعی اقداماتی بسیار مطلوبی انجام داد، اما بر اساس برنامه ریزی های انجام شده بودجه در نظر گرفته شده برای این کار در سال آینده به دو برابر افزایش خواهد یافت.

منصوری همچنین اعلام کرد که آسان پرداخت در سال آینده به دنبال نوآوری جدیدی است؛ اقدامی که شاید ربطی به PSP نداشته باشد، ولی حتما در راستای آسان کردن کار مردم است.

وی در ادامه با بیان این که تا کنون اپلیکیشن آسان پرداخت ۵ میلیون بار دانلود شده و ۲٫۵ میلیون کاربر فعال دارد، اظهار کرد: به اعتقاد ما این تعداد کم است و باید اقداماتی برای تشویق مردم به استفاده از آن انجام شود.

مدیرعامل آسان پرداخت با بیان این که هم اکنون USSD رقیب اپلیکیشن است، گفت: ماهیانه حدود ۱۲ میلیون نفر از کد دستوری آسان پرداخت استفاده می کنند.

به گفته او، محدودیت های ایجاد شده در استفاده از کدهای دستوری مشکلی جدی در روند استفاده کاربران ایجاد نکرده و اقدامات انجام شده از سوی بانک مرکزی و شاپرک فقط در راستای امن تر کردن این روش پرداخت بوده است، بنابراین USSD هیچ وقت بسته نمی شود و فقط روند کار آن تغییر کرده است.

منصوری تاکید کرد که جسارت و هوشمندی، رمز موفقیت آسان پرداخت است و این روند باز هم در این شرکت ادامه خواهد یافت.

او همچنین با تاکید دوباره بر این که همه اقدامات این سامانه تحت نظارت و کنترل بانک مرکزی و شاپرک انجام می شود، گفت: ما همه استانداردهای شاپرک را رعایت می کنیم، ضمن این که کاربران به خوبی می توانند تفاوت های اپلیکیشن ما را با سایر اپلیکیشن ها مقایسه کنند.

مدیرعال آسان پرداخت با اعلام این که این سامانه به فکر ارائه روشی برای دریافت مبالغ خیریه از سوی افراد ساکن خارج از ایران است، گفت: ما اکنون مبالغ قابل توجهی را از طریق اپلیکیشن و کد دستوری به حساب خیریه ها واریز می کنیم، اما کاربران خارج از کشور برای واریز این مبالغ دچار مشکل هستند.

* کد خبر: 5621

این را نیز بررسی کنید

حقوق و مزایای مدیران شرکت های بیمه افشا خواهد شد

ماده ۴۲ دستورالعمل حاکمیت شرکتی شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *