سه شنبه , ۱۱ بهمن ۱۴۰۱
خانه » بانک » آپ، امین اطلاعات مشتریان

آپ، امین اطلاعات مشتریان

در پی انتشار خبر سوء استفاده یکی از پرسنل شرکتهای پرداخت الکترونیک و هک شدن مبلغ قابل توجهی از رمز شارژ تلفن همراه از سرور رایانه‌ای این شرکت، روابط عمومی شرکت آسان پرداخت پرشین به عنوان رهبر بازار پرداخت الکترونیک ضمن اظهار تاسف از رخداد چنین اتفاقاتی برای یکی از شرکت های همکار بیان داشت: تمامی تراکنشهای صورت گرفته توسط درگاههای این شرکت شامل USSD، POS، IPGو APP، تحت نظارت و با رعایت الزامات شاپرک صورت میپذیرد و شرکت آسان پرداخت از بدو تاسیس تاکنون با توجه به استقرار سوئیچ بومی و امن و نظارت همیشگی و سختگیرانه در بحث تبادل اطلاعات سعی بر آن داشته تا امانتدار خوبی برای اطلاعات مشتریان خود باشد.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، آسان پرداخت به عنوان بزرگترین توزیع کننده شارژ اپراتورهای تلفن همراه کشور حفاظت از اطلاعات و استقرار سامانه ای امن را وظیفه خود میداند. لذا آپ برای جلوگیری از اینگونه آسیب ها با بروز ساختن زیر ساخت های امنیتی و مالی و نرم افزاری همواره ارتقا امنیت سیستم ها را سرلوحه کار خویش قرار داده است و در تلاش است که از اینگونه حوادث جلوگیری نماید.
این شرکت ضمن تقدیر از تلاش ها و اقدامات سریع پلیس فتا که راه را برای تکرار این چنین رخدادهایی بسته نگه میدارند امیدوار است که با پشتیبانی پلیس فتا و دقت و امنیت بالای شرکت های فعال در این حوزه شاهد اتفاقاتی از این دست نباشیم.

* کد خبر: 5567

این را نیز بررسی کنید

گشایش ارزی ۳۰۰ میلیون یورویی

پس از مذاکرات پولی و بانکی موفق با مقامات بانکی عراق، گشایش های ارزی جدیدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *