سه شنبه , ۱۱ بهمن ۱۴۰۱
خانه » بانک » حضور آسان پرداخت در هفتمین نمایشگاه کسب و کار

حضور آسان پرداخت در هفتمین نمایشگاه کسب و کار

هفتمین دوره نمایشگاه کسب و کار با حضور آسان پرداخت در دانشگاه شریف برگزار می­ شود.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، نمایشگاه کار، رویدادی است که تعداد زیادی از جویندگان کار و شرکت ها بمنظور تبادل اطلاعات در رابطه با مشاغل مورد نیاز و معرفی شرکت هایشان در آن، گرد هم می­آیند که می توان از آن بعنوان نمایشگاه فرصت های شغلی یاد کرد به نحوی که فرصت های فراوان کاری و کارآفرینی در اکثر زمینه های تحصیلی برای دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان ارائه می شود.

این گونه نمایشگاهها فرصت مناسبی را برای شرکت ها و سازمان ها فراهم می آورد تا با تعداد زیادی از نیروهای جویای کار ملاقات کرده و در یک فضای رقابتی نسبت به جذب نفرات مورد نظر خویش اقدام نمایند. رفع عواملی که مانع اشتغال فارغ التحصیلان می شوند از یک سو و نبود بستری مناسب برای تقابل مستقیم شرکت ها و دانشجویان بعنوان روشی جدید در اطلاع رسانی نیازهای محیط های کار و اجتماع از سویی دیگر،دانشگاه صنعتی شریف را بر آن داشت تا اقدام به بر پایی نمایشگاه کار نماید.

هدف این نمایشگاه و کارگاه های آموزشی، معرفی شرکت ها، معرفی کسب و کار جدید، ایده دادن به دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان برای یافتن شغل آینده، نحوه تعامل و ارتباط با صنعت و … می باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آسان پرداخت،این شرکت نیز به عنوان یکی از شرکت های بزرگ پرداخت الکترونیک ایران، جهت آشنایی و جذب استعدادهای جوان و بهره مندی از پتانسیل موجود در بین جوانان در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

لذا از تمامی دوستان و علاقه مندان به همکاری با شرکت آسان پرداخت دعوت می­گردد تا از غرفه این شرکت در هفتمین نمایشگاه کسب و کار دیدن فرمایند تا همکاران ما اطلاعات جامع و کاملی را از شرکت آسان پرداخت در اختیارشان قرار دهند.

* کد خبر: 5529

این را نیز بررسی کنید

گشایش ارزی ۳۰۰ میلیون یورویی

پس از مذاکرات پولی و بانکی موفق با مقامات بانکی عراق، گشایش های ارزی جدیدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *