دوشنبه , ۱۱ مهر ۱۴۰۱
خانه » بانک » حضور آسان پرداخت در هفتمین نمایشگاه کسب و کار

حضور آسان پرداخت در هفتمین نمایشگاه کسب و کار

هفتمین دوره نمایشگاه کسب و کار با حضور آسان پرداخت در دانشگاه شریف برگزار می­ شود.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، نمایشگاه کار، رویدادی است که تعداد زیادی از جویندگان کار و شرکت ها بمنظور تبادل اطلاعات در رابطه با مشاغل مورد نیاز و معرفی شرکت هایشان در آن، گرد هم می­آیند که می توان از آن بعنوان نمایشگاه فرصت های شغلی یاد کرد به نحوی که فرصت های فراوان کاری و کارآفرینی در اکثر زمینه های تحصیلی برای دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان ارائه می شود.

این گونه نمایشگاهها فرصت مناسبی را برای شرکت ها و سازمان ها فراهم می آورد تا با تعداد زیادی از نیروهای جویای کار ملاقات کرده و در یک فضای رقابتی نسبت به جذب نفرات مورد نظر خویش اقدام نمایند. رفع عواملی که مانع اشتغال فارغ التحصیلان می شوند از یک سو و نبود بستری مناسب برای تقابل مستقیم شرکت ها و دانشجویان بعنوان روشی جدید در اطلاع رسانی نیازهای محیط های کار و اجتماع از سویی دیگر،دانشگاه صنعتی شریف را بر آن داشت تا اقدام به بر پایی نمایشگاه کار نماید.

هدف این نمایشگاه و کارگاه های آموزشی، معرفی شرکت ها، معرفی کسب و کار جدید، ایده دادن به دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان برای یافتن شغل آینده، نحوه تعامل و ارتباط با صنعت و … می باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آسان پرداخت،این شرکت نیز به عنوان یکی از شرکت های بزرگ پرداخت الکترونیک ایران، جهت آشنایی و جذب استعدادهای جوان و بهره مندی از پتانسیل موجود در بین جوانان در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

لذا از تمامی دوستان و علاقه مندان به همکاری با شرکت آسان پرداخت دعوت می­گردد تا از غرفه این شرکت در هفتمین نمایشگاه کسب و کار دیدن فرمایند تا همکاران ما اطلاعات جامع و کاملی را از شرکت آسان پرداخت در اختیارشان قرار دهند.

* کد خبر: 5529

این را نیز بررسی کنید

ایران زمین

رشد ۹۱ درصدی ظرفیت اعتباری بانک ایران زمین

آن طور که صورت های مالی منتهی به اسفند سال گذشته نشان می دهد، ظرفیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *