سه شنبه , ۳ خرداد ۱۴۰۱
خانه » بیمه » شعبه بیمه “ما” در یاسوج افتتاح شد

شعبه بیمه “ما” در یاسوج افتتاح شد

در راستای اهداف مشتری مدارانه و در جهت خدمت رسانی سریع به هموطنان، شعبه بیمه “ما” در استان کهگلویه و بویراحمد افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، آیین افتتاح و راه اندازی شعبه یاسوج با حضور جناب آقای قربانی معاون شبکه فروش و توسعه بازار، ، جناب آقای شفیعی مدیر امور شعب برگزار شد.

در ابتدای این مراسم جناب آقای جهاندیده رییس شعبه یاسوج بیمه “ما”  ضمن تشکر از تشریف فرمایی مدیر و معاون محترم بانک ملت سرپرستی استان کهگلویه و بویر احمد  ،رییس پلیس راهنمایی و رانندگی کهگلویه و بویر احمد ، روسای شعب بانک ملت استان و جمعی از فعالان صنعت بیمه و مسوولان شهری و استانی ، اظهارداشتند: امیدواریم بتوانیم  اقدامات و فعالیت های خوبی در این شعبه انجام داده و کهگلویه و بویر احمد  بتواند یکی از شعبه های موفق در جذب و حفظ مشتری و هم چنین تامین کننده رضایتمندی آنها بر اساس اصل مشتری مداری باشد. و برندینگ و بازاریابی مدرن سرلوحه شبکه فروش شرکت می باشد.

در ادامه نیز امیرحسین قربانی با تاکید بر اهمیت و جایگاه مشتری مداری در بیمه “ما”  گفت: یکی از اولویت های این شرکت در بخش توسعه شبکه فروش، در دسترس مشتری بودن و اطلاع رسانی دقیق و شفاف در زمان فروش می باشد .

وی با اشاره به لزوم توسعه بازاریابی مدرن در شرکت بیمه “ما” گفت: توسعه این بخش بنا بر توانمندی ها و ظرفیت های هر استان برنامه ریزی شده و بیمه گران باید بر اساس ظرفیت های اقلیمی و خاصی که در هر استان وجود دارد رشته های بیمه ای مختلف را به فروش رسانده و در اجرای ایجاد اطمینان و اعتماد بیمه ای برای آحاد جامعه تلاش نمایند.

پرسنل شعب و نمایندگان محترم شبکه فروش در سطح اول تماس با مشتریان قرار دارند لذا دانش فروش و نحوه مذاکره مناسب و اطلاعات کامل بیمه گری از ملزومات اصلی کار این عزیزان خواهد بود که در بخش آموزش به این موضوع توجه ویژه شده است و در سال آینده نیز پیگیری خواهد شد .

 

* کد خبر: 5490

این را نیز بررسی کنید

عضو هیأت مدیره بیمه دانا، مدیرعامل بیمه اتکایی امین شد

با انتخاب هیأت مدیره موسی رضایی به نمایندگی از بیمه دانا مدیرعامل بیمه اتکایی امین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *