دوشنبه , ۱۱ مهر ۱۴۰۱
خانه » بیمه » شعبه بیمه “ما” در یاسوج افتتاح شد

شعبه بیمه “ما” در یاسوج افتتاح شد

در راستای اهداف مشتری مدارانه و در جهت خدمت رسانی سریع به هموطنان، شعبه بیمه “ما” در استان کهگلویه و بویراحمد افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، آیین افتتاح و راه اندازی شعبه یاسوج با حضور جناب آقای قربانی معاون شبکه فروش و توسعه بازار، ، جناب آقای شفیعی مدیر امور شعب برگزار شد.

در ابتدای این مراسم جناب آقای جهاندیده رییس شعبه یاسوج بیمه “ما”  ضمن تشکر از تشریف فرمایی مدیر و معاون محترم بانک ملت سرپرستی استان کهگلویه و بویر احمد  ،رییس پلیس راهنمایی و رانندگی کهگلویه و بویر احمد ، روسای شعب بانک ملت استان و جمعی از فعالان صنعت بیمه و مسوولان شهری و استانی ، اظهارداشتند: امیدواریم بتوانیم  اقدامات و فعالیت های خوبی در این شعبه انجام داده و کهگلویه و بویر احمد  بتواند یکی از شعبه های موفق در جذب و حفظ مشتری و هم چنین تامین کننده رضایتمندی آنها بر اساس اصل مشتری مداری باشد. و برندینگ و بازاریابی مدرن سرلوحه شبکه فروش شرکت می باشد.

در ادامه نیز امیرحسین قربانی با تاکید بر اهمیت و جایگاه مشتری مداری در بیمه “ما”  گفت: یکی از اولویت های این شرکت در بخش توسعه شبکه فروش، در دسترس مشتری بودن و اطلاع رسانی دقیق و شفاف در زمان فروش می باشد .

وی با اشاره به لزوم توسعه بازاریابی مدرن در شرکت بیمه “ما” گفت: توسعه این بخش بنا بر توانمندی ها و ظرفیت های هر استان برنامه ریزی شده و بیمه گران باید بر اساس ظرفیت های اقلیمی و خاصی که در هر استان وجود دارد رشته های بیمه ای مختلف را به فروش رسانده و در اجرای ایجاد اطمینان و اعتماد بیمه ای برای آحاد جامعه تلاش نمایند.

پرسنل شعب و نمایندگان محترم شبکه فروش در سطح اول تماس با مشتریان قرار دارند لذا دانش فروش و نحوه مذاکره مناسب و اطلاعات کامل بیمه گری از ملزومات اصلی کار این عزیزان خواهد بود که در بخش آموزش به این موضوع توجه ویژه شده است و در سال آینده نیز پیگیری خواهد شد .

 

* کد خبر: 5490

این را نیز بررسی کنید

 قائم مقام و سه عضو هیات عامل بیمه مرکزی منصوب شدند

سیداحسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی طی احکام جداگانه ای، قائم مقام رییس کل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *