جمعه , ۷ بهمن ۱۴۰۱
خانه » بیمه » حقیقی پناه مدیرکل هماهنگی امور استان ها و شعب بیمه ایران شد

حقیقی پناه مدیرکل هماهنگی امور استان ها و شعب بیمه ایران شد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران امروز (چهارشنبه) طی حکمی خسرو حقیقی پناه را به عنوان نخستین مدیرکل هماهنگی امور استان ها و شعب این شرکت منصوب کرد.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، محسن پورکیانی درمراسم معارفه حقیقی پناه، هدف از تاسیس این مدیریت جدید درشرکت متبوعش را روان سازی بیشتر و تسهیل درامور بیمه ای عنوان کرد وافزود: تشکیلات سازمانی این مجموعه با توجه به شرایط فعلی بازار بیمه ای کشور نیاز به ساماندهی داشت که درنخستین گام مدیریت امور استان ها و شعب را به منظور پاسخگویی مناسب تر به ذینفعان تاسیس و راه اندازی کردیم.

وی، جذب پرتفوی و پرداخت به موقع خسارت به زیان دیدگان را وظیفه اصلی شعب خواند و اظهار داشت: با تشکیل مدیریت جدید استان ها انتظار می رود رویکردهای تازه ای در فرآیند صدور بیمه نامه و پرداخت به موقع خسارت به زیان دیدگان ایجاد تا امور بیمه ای روان تر صورت پذیرد.

رییس هیات مدیره بیمه ایران در ادامه به ضریب نفوذ فعلی بیمه درکشور اشاره کرد و اظهارداشت: افزایش ضریب نفوذ بیمه وابسته به عملکرد مطلوب شعب و نمایندگی های بیمه به خصوص دراستان ها داشته از این رو امیدواریم دردوره جدید با ارائه برنامه های تکمیلی دردستیابی به اهداف مورد نظر روند رو به رشد داشته و عملکرد مطلوب تری نسبت به گذشته داشته باشیم.

وی درباره دلایل انتخاب حقیقی پناه برای تصدی این سمت نیز تصریح کرد: وی از کارشناسان خبره صنعت بیمه کشور بوده و سوابق مطلوب مدیریتی دراین حوزه دارد و برای تصدی مدیریت هماهنگی استان ها و شعب انتخاب و معرفی شد.

در مراسم معارفه حقیقی پناه که در دفتر رییس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت برگزار شد تعدادی از مدیران و معاونان حضور داشتند.

حقیقی پناه پیش از این مدیریت مجتمع های تخصصی دکتر فاطمی، ۱۵ آبان، تجارت و تعدادی از واجدهای اجرایی این شرکت را عهده دار بوده است.

خاطر نشان می شود،‌ شرکت سهامی بیمه ایران در پانزدهم آبان ماه سال ۱۳۱۴ تاسیس شد و هم اکنون با ۲۹۰ شعبه و بیش از ۹ هزار نماینده حقیقی و حقوقی بزرگترین شبکه فروش و پرداخت خسارت بیمه ای در سراسر کشور را در اختیار خود دارد.

* کد خبر: 5482

این را نیز بررسی کنید

هت تریک بیمه تجارت‌نو در ششمین دوره ارزیابی ملی تحول دیجیتال

با دریافت بالاترین سطح جایزه ملی نوآوری و رهبری در ششمین دوره ارزیابی ملی تحول …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *