جمعه , ۷ بهمن ۱۴۰۱
خانه » بیمه » نخستین شعبه بیمه ملت افتتاح شد

نخستین شعبه بیمه ملت افتتاح شد

بیمه ملت که پیش از این هیچ شعبه ای در کشور نداشت و همه امور آن از طریق شبکه نمایندگان و ستاد اداره می شد، نخستین شعبه اش را افتتاح کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، همزمان با ایام الله دهه فجر، نخستینن شعبه بیمه ملت در نزدیکی پل کالج تهران افتتاح شد.

علیرضا ابراهیم پور، مدیر عامل بیمه ملت در مراسم افتتاح این شعبه با بیان این که ایجاد شعبه در این شرکت در راستای تکالیف نهاد ناظر بوده است، گفت: افزایش پرتفوی و بهبود کیفیت خدمات می تواند از پیامدهای افتتاح شعب شرکت باشد.
او همچنین اعلام کرد که تا پایان سال یک شعبه دیگر بیمه ملت در شیراز افتتاح خواهد شد.

مدیرعامل بیمه این را هم گفت که قرار است یک شرکت بیمه مستقل زندگی با حمایت چهار سهامدار دیگر تاسیس توسط این مجموعه تاسیس شود، بنابراین شرکت بیمه زندگی ملت، پس از شرکت بیمه زندگی خاورمیانه، دومین شرکت تخصصی بیمه عمر خواهد بود.

ابراهیم پور در پاسخ به سوال خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان مبنی بر این که هزینه سنگین تاسیس شعب از چه محلی تامین خواهد شد، گفت: ۷۰ درصد پرتفوی بیمه ملت از ۷ استان امین می شود، بنابراین قرار نیست ما در همه استان های کشور شعبه تاسیس کنیم.

او ادامه داد: بیمه ملت در استان های مورد نظر املاکی دارد که از آنها به عنوان محل شعبه استفاده خواهد کرد. همچنین از همکاران فعلی برای اداره کردن شعب استفاده خواهیم کرد، بنابراین هزینه جدیدی به شرکت تحمیل نخواهد شد.

مهدی سامری، عضو هیات مدیره بیمه ملت نیز در مراسمم افتتاح نخستین شعبه شرکت با بیان اینکه پتانسیل های زیادی در بیمه ملت وجود دارد که می تواند با افتتاح شعبه از آنها استفاده شود، گفت: ایجاد ساختار خدمت محور و ارائه خدمات پس از فروش مطلوب از دستاوردهای افتتاح شعبه است.

وی افزود: ما برای بقا نیازمند محصولات رقابتی هستیم و با توجه به اینکه بیمه ملت به دوران بلوغ نزدیک می شود، می توان خدمات را به سطوح مختلف مانند جامعه بازنشستگان که امروز در گروه سهام داران قراردارند اشاعه داد.

* کد خبر: 5466

این را نیز بررسی کنید

هت تریک بیمه تجارت‌نو در ششمین دوره ارزیابی ملی تحول دیجیتال

با دریافت بالاترین سطح جایزه ملی نوآوری و رهبری در ششمین دوره ارزیابی ملی تحول …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *