یکشنبه , ۱۶ آذر ۱۳۹۹
خانه » بانک » بانک سینا ۲۵ دستگاه آمبولانس به مناطق کمتر توسعه یافته کشور اهدا می کند

بانک سینا ۲۵ دستگاه آمبولانس به مناطق کمتر توسعه یافته کشور اهدا می کند

به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، بانک سینا تعداد ۲۵ دستگاه آمبولانس به مناطق کمتر توسعه یافته کشور اهدا می نماید.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، این بانک در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و به منظور کمک به بهبود وضعیت خدمات بهداشتی مناطق کمتر توسعه یافته کشور، از محل عدم چاپ تقویم و سررسید و حذف تبلیغات محیطی، تعداد ۲۵ دستگاه آمبولانس خریداری و به مناطق کمتر توسعه یافته کشور اهدا می کند.
پیشتر نیز این بانک از محل کمک همکاران خیّر و نوعدوست خود نسبت به ایجاد یک باب مدرسه در منطقه قلعه گنج کرمان و اهدای دو دستگاه آمبولانس جهت این منطقه و همچنین منطقه راز و جرگلان در خراسان شمالی اقدام کرده بود.
بانک سینا همچنین با امضای تفاهم نامه با استانداری های کشور، معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و بنیاد علوی، اعطای تسهیلات به طرح های اشتغالزا در مناطق کمتر توسعه یافته را در دستور کار قرار داده است.
امضای تفاهم نامه همکاری با کمیته امداد حضرت امام(ره) جهت اعطای تسهیلات خرید خودرو حمل مسافر و بار به مددجویان کمیته نیز از دیگر اقدامات بانک سینا در راستای ایفای مسئولیتهای اجتماعی محسوب می گردد.
این اقدامات بانک سینا، موجبات قدردانی معاون اول رئیس جمهوری، وزیر کشور، استانداران و دیگر مسئولان را به همراه داشته است.

* کد خبر: 5461

این را نیز بررسی کنید

عدم حدنصاب مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک آینده

نظر به محدودیت های مربوط به شرایط نامساعد ویروس کرونا، مجمع عمومی عادی به طور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *