سه شنبه , ۸ آذر ۱۴۰۱
خانه » بیمه » مفاهیم بیمه ای در نشریات ” رشد برهان” منتشر شد

مفاهیم بیمه ای در نشریات ” رشد برهان” منتشر شد

در ادامه تعاملات بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و وزارت آموزش و پرورش در حوزه آموزش و فرهنگسازی عمومی، مفاهیم بیمه ای در قالب پیام های قابل درک در مقاطع مختلف تحصیلی مجلات رشد،منتشر شد.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، با ایجاد فضای تعامل و تفاهم با مسئولان آموزش و پرورش، مفاهیم بیمه های بازرگانی نیز در کنار بیمه های اجتماعی به گروه نشریات تخصصی برهان اضافه شد تا دانش آموزان از این مفاهیم بهره مند شوند.
بر اساس همین گزارش توزیع سراسری، دسترسی عمومی و استفاده از قالب های متنوع مانند داستان تصویری، کاریکاتور، اینفوگرافی و مقالات متنوع از جمله دلایلی است که این نشریه را به یک رسانه اثرگذار مبدل کرده که شوق مطالعه را در میان دانش آموزان به شکل محسوسی افزایش می دهد.گفتنی است انتشار مطالب بیمه ای در سایر عناوین و مقاطع نشریه رشد تا پایان سال تحصیلی جاری ادامه دارد و با تعاملات صورت گرفته در سال تحصیلی آتی، انتشار مطالب جدید از سر گرفته خواهد شد.
شایان ذکر است تاکنون مطالب بیمه ای در بخش ریاضیات و کاربرد نشریه رشد برهان تحت عناوین ریاضیات بیمه ای ( بیمه دانش آموزی) و ریاضیات بیمه ای ( عمر و سرمایه گذاری) در مجموع با شمارگان چهل و شش هزار نسخه منتشر شده است.

* کد خبر: 5416

این را نیز بررسی کنید

بیمه حافظ

کاهش ۵۲ درصدی شکایات از «بیمه حافظ» در سال ۱۴۰۰

علیرغم رشد بیش از ۶۲ درصدی پرتفو، شرکت بیمه حافظ در راستای اهداف مشتری مداری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *