شنبه , ۵ اسفند ۱۴۰۲

توسعه فعالیتهای اقتصادی تراکتورسازی با استفاده از ظرفیتهای گسترده بیمه رازی

استاندار استان آذربایجان شرقی در نشست فعالان اقتصادی استان اظهار داشت: در این جلسه تمام افتخار آفرینان استان در بخش های فرهنگی ورزشی، صنعتی و تولید جمع شده ایم تا با همفکری هم راهکاری برای تداوم موفقیت های باشگاه تراکتورسازی پیدا کنیم.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، اسماعیل جبارزاده افزود: هدف از برگزاری این جلسه دریافت کمک مالی از هیچ یک از افراد حاضر در این مکان نیست ما جمع شده ایم تا با کمک به باشگاه، تراکتور را به یک برند بزرگ تبدیل کنیم تا از این طریق به یک درآمدزایی پایدار دست پیدا کنیم.
جبارزاده ادامه داد: تیم تراکتورسازی در کل ایران و حتی خارج از کشور هم طرفداران بیشماری دارد و بسیاری از مردم با این تیم زندگی می کنند به این دلیل باید این تیم همیشه در عرصه های مختلف بتواند با کسب موفقیت دل این هواداران را شاد کند.
وی خاطرنشان کرد: مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با برنامه ریزی های خوب و طرح های اقتصادی مناسب در تلاش است تا تراکتور را به جایگاه اصلی خود برساند که ما و همه مردم نیز ایشان را در این راه همراهی خواهیم کرد.
استاندار با تجلیل از مدیریت باشگاه گفت: سردار آجرلو یادگار ارزشمند دوران دفاع مقدس هستنند و جزو افرادی هستنند که برای کشور زحمات بسیار زیادی را کشیده اند که ایشان به دلیل شرایط موجود تصمیم گرفته اند تجربیات خود را در ورزش قرار دهند و امیدوارم ایشان با برنامه ریزی های خوبی که دارند تراکتور را به جایگاه واقعی خود برسانند.
پس از صحبت های استاندار، نوبت به سردار آجرلو رسید تا به نوعی دستور جلسه را مطرح کند.

مدیرعامل بیمه رازی : بیمه رازی در خدمت تراکتورسازی است

در ادامه جلسه نوبت به دکتر یونس مظلومی مدیرعامل شرکت بیمه رازی رسید تا به عنوان یکی از دو میزبان اصلی این مراسم، صحبت هایی را مطرح کند.
دکتر مظلومی با تمجید از تفکر اقتصادی مدیران باشگاه تراکتورسازی گفت: اقدام باشگاه در خصوص عقد قرارداد با شرکت بیمه رازی نشان از تدبیر و درایت بالای مدیران در شناخت از دنیای حرفه ای فوتبال است. کاری که تاکنون هیچ یک از باشگاه های کشور توجهی به این پتانسیل عظیم نداشتند و باشگاه تراکتورسازی به نوعی طلایه دار تعامل با شرکت ها و بنگاه های اقتصادی بزرگ کشور شده است که آینده این باشگاه را تامین خواهد کرد.
مدیرعامل شرکت بیمه رازی افزود: افتخار می کنم که یکی از طرفداران پروپا قرص تراکتورسازی هستم و شرکت بیمه رازی با تمام وجود در اختیار باشگاه تراکتورسازی است و همه تلاش خود را بکار خواهد بست تا به این باشگاه بزرگ کمک کند.
مظلومی گفت: طی قراردادی که با این باشگاه منعقد شده، موظف هستیم تا ضمن اعمال تخفیف در صدور بیمه نامه برای هواداران، صنایع، تولیدی ها، بنگاه های اقتصادی و همه کسانی که از این تیم حمایت می کنند، درصدی از قراردادها را هم به حساب باشگاه واریز کنیم و این می تواند یک منبع درآمد کم نظیر و پایدار برای باشگاه پرطرفدار تراکتورسازی باشد.
وی تصریح کرد: قرارداد ما شامل بیمه‌های خودرو، آتش‌سوزی، بیمه درمان، بیمه عمر و… می‌شود که ما این آمادگی راداریم و شرایطی ایجاد کردیم که هواداران تراکتورسازی را بیمه کنیم.
وی خاطرنشان کرد: این کار در پرداخت حق بیمه‌ها هم ادامه خواهد داشت و با پرداخت حق بیمه قسمتی از آن به باشگاه تراکتورسازی تعلق خواهد گرفت.
مدیرعامل بیمه رازی کشور خاطرنشان کرد: با شروع این طرح استقبال خوبی از آن شده است که امیدواریم در ادامه هم این‌چنین باشد.
مظلومی در خاتمه گفت: بیمه رازی یکی از بهترین شرکت های بیمه‌ ای در کشور است که در اتحادیه اروپا هم ثبت‌شده است و همراهی این بیمه با تیم بزرگ تراکتورسازی آینده هر دو طرف را خوب رقم خواهد زد.
آجرلو:من افتخار می کنم که توفیق خدمت در این خطه را پیدا کرده ام
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: آذربایجان سر ایران است و من افتخار می کنم که توفیق خدمت در این خطه را پیدا کرده ام و همه سعی و تلاش خود را بکار خواهم بست تا برنامه های خود را اجر کنم تا به هدف های که داریم برسیم.
وی افزود: ما در اینجا جمع شده ایم تا با همفکری و کمک همه عزیران، بتوانیم برنامه های خود را اجرایی کنیم و تراکتور را به یک برند تبدیل کنیم.

کد خبر: 5247

این را نیز بررسی کنید

سرمد

حضور بیمۀ سرمد در نخستین همایش و نمایشگاه «ایران پتروکم»

بیمۀ سرمد در کنار بانک صادرات ایران در نخستین همایش و نمایشگاه ایران پتروکم در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *