سه شنبه , ۱۱ بهمن ۱۴۰۱
خانه » بیمه » شعبه بیمه “ما” در زنجان افتتاح و راه اندازی شد

شعبه بیمه “ما” در زنجان افتتاح و راه اندازی شد

در راستای اهداف مشتری مدارانه و در جهت خدمت رسانی مناسب و سریع و در دسترس بودن، شعبه بیمه “ما” در استان زنجان افتتاح شد.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، آیین راه اندازی و افتتاح شعبه زنجان با حضور جناب آقای مهندس صفدری مدیرعامل، شهردار منطقه یک زنجان ، برخی از مسئولین ناجا ، مدیرکل فرهنگی استاندار ، مدیرکل بانک ملت استان و جناب آقای قربانی معاون شبکه فروش و توسعه بازار، جناب آقای شفیعی مدیر امور شعب و جناب آقای رادسعید مدیر بازاریابی، فروش،تبلیغات وCRMبرگزار شد.
در ابتدای این مراسم سرکار خانم رحمتی رییس شعبه زنجان بیمه “ما” ضمن تشکر از تشریف فرمایی آقای صابریان مدیر محترم امور شعب بانک ملت استان زنجان ، روسای محترم شعب بانک ملت استان ، مدیر کل محترم بیمه های ایران ، آسیا و دانا و روسای برخی دیگر از شرکت های بیمه ای و جمعی از مسئولین استانی اظهارداشت: امیدواریم بتوانیم خدمات ارزنده ای به مردم شریف زنجان ارائه دهیم و یکی از شعبه های موفق در تکریم مشتری باشیم. تمام تلاشمان بر این خواهد بود که با خدمت رسانی سریع و دقیق و شفاف تمام مشتریانمان را حفظ و رضایتمندی آنها را بر اساس اصل مشتری مداری تامین کنیم. در انتها نیز گزارش عملکرد از روند فعالیت در استان توسط ایشان ارائه شد.
جناب آقای صابریان مدیر محترم امور شعب بانک ملت استان زنجان نیز ضمن خوشامدگویی به مدیرعامل محترم بیمه “ما” و هیات همراه و مشتریان ارزنده بانک و بیمه گفت: باید بر ارائه خدمات در شان مشتریان تاکید داشته باشیم.بانک و بیمه در کنار هم می توانند سوپرمارکت مالی بوده و نیازهای مالی در این حوزه را تامین نمایند.
در ادامه جناب آقای مهندس صفدری با تاکید بر اهمیت و جایگاه مشتری مداری در این شرکت گفت: تمامی اقدامات و فعالیت های شعب و نمایندگان شبکه فروش می بایست بر محور مشتری مداری و رعایت حقوق آنان و افزایش رضایت بیمه گذاران و تکریم ارباب رجوع صورت بگیرد. وی افزود: نظر به اینکه مشتری ولی نعمت ماست، بانک و بیمه باید به نحوی با تعامل با یکدیگر کار کنند تا پاسخگوی تمام نیازهای مشتریان باشند.
جناب آقای قربانی نیز به فرآیند تبدیل باجه زنجان به شعبه و تشریح اهداف مورد نظر پرداختند.
قربانی با تاکید بر اهمیت و جایگاه مشتری مداری در بیمه “ما” گفت: یکی از اولویت های این شرکت در بخش توسعه شبکه فروش، در دسترس مشتری بودن و اطلاع رسانی دقیق و شفاف در زمان فروش و خدمت رسانی مناسب و شایسته بر اساس بازاریابی رابطه مند می باشد .
همچنین مدیران سازمان نظام مهندسی زنجان، مدیرعامل شرکت آناکیمیامنگنز زنجان، مدیر شرکت حفاری خطوط مخابرات استان زنجان، مدیرعامل شرکت برق منطقه ای و شرکت آبفا و آبفار و هیات امنا بازار و اتحادیه طلافروشان از مهمانان حاضر در این مراسم بودند.

* کد خبر: 5233

این را نیز بررسی کنید

مشعلچی: مصوبه مولدسازی دارایی های دولت، شامل بیمه مرکزی نیست

در حالی بند یک «مصوبه مولدسازی دارایی های دولت» تصریح کرده است که «شرکت های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *