سه شنبه , ۱۵ آذر ۱۴۰۱
خانه » بانک » تله پرداز، کیف پول و ماژول پرداخت درون برنامه ای نوآوریهای آپ در الکامپ ۹۵

تله پرداز، کیف پول و ماژول پرداخت درون برنامه ای نوآوریهای آپ در الکامپ ۹۵

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکامپ از پنجشنبه ۲۵آذر با حضور متفاوت و چشمگیر شرکتهای فعال در حوزه پرداخت الکترونیک آغاز شده است.
در این بین آسان پرداخت که چندی پیش وارد بورس اوراق بهادار نیز شده بود، با ارائه خدمات جدید بیش از سایر شرکتها خودنمایی می کند.
به گزارش پایگاه خبری خردو کلان، پرداخت آسانِ بدون کارت شعار “تله پرداز” خدمت جدید اپلیکیشن آپ است که به کاربران اجازه می دهد از صدها فروشگاه و پذیرنده مجهز به درگاه آسان پرداخت بدون نیاز به کارت فیزیکی خرید کنند. انجام کلیه پرداختهای قوه قضاپیه، بیمه ایران و … نیز از طریق تله پرداز امکان پذیر است.
نسخه جدید اپلیکیشن آپ با افزوده شدن کیف پول و قابلیتهای پرداخت سریع قبوض، تکرار خرید، مدیریت کارتهای بانکی، باشگاه مشتریان و … نیز در نمایشگاه الکامپ رونمایی شد.
مهدی شهیدی قائم مقام مدیر عامل آسان پرداخت در گفتگو با گزارشگر باشگاه خبرنگاران جوان و در پاسخ به سوالی در خصوص افزایش عرضه اپلیکیشنهای پرداخت توسط سایر شرکتهای PSP در نمایشگاه الکامپ گفت: طی حدود ۲سال و نیمی که از تولد اپلیکیشن آپ می گذرد، هزینه و انرژی زیادی جهت فرهنگ سازی پرداخت الکترونیک و خصوصا پرداخت خرد موبایلی صرف کرده ایم و همواره سعی نموده ایم با ارائه نسخه های جدید با قابلیتهای ویژه رضایت کاربران را جلب کنیم. خوشبختانه در نمایشگاه الکامپ امسال شاهد نگاه ویژه سایر شرکتهای PSP به اپلیکیشنهای پرداخت هستیم که این موضوع نه تنها برای ما نگران کننده نیست، بلکه معتقدیم حضور رقبا باعث پویایی بیشتر بازار پرداخت الکترونیک شده و علاوه بر منتفع شدن مشتریان از خدمات جدید و همراه شدن با تکنولوژیهای روز دنیا، حرکت از نظام پرداخت سنتی به پرداخت الکترونیک را نیز سرعت می بخشد.
ماژول پرداخت درون برنامه ای جهت ارائه به کسب و کارهای آنلاین، نیز در غرفه آپ رونمایی شد. با این ماژول کاربران اپلیکیشنهای دارای پرداخت درون برنامه ای می توانند به آسانی و با امنترین روش، بدون خروج از محیط برنامه عملیات پرداخت را انجام داده و خرید خود را تکمیل کنند. این ماژول بصورت رسمی روی اپلیکیشن زودفود، بزرگترین مرجع سفارش آنلاین غذا پیاده سازی شده و کاربران این اپلیکیشن می توانند در غرفه آسان پرداخت بن تخفیف ۷۰۰۰تومانی خرید از طریق درگاه جدید آپ را نیز دریافت کنند.
معرفی خدمات و جشنواره های متنوع آسان پرداخت، ثبت نام در کلوپ مشتریان، شرکت در قرعه کشی ها و مسابقات هیجان انگیز از دیگر اتفاقاتی است که علاقه مندان می توانند تا ۲۸ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه های تهران، سالن ۳۸ از آن دیدن کنند.

* کد خبر: 5179

این را نیز بررسی کنید

 احیای بزرگترین واحد تولیدی واگن کشور با مشارکت بانک صادرات ایران

​عضو هیئت‌مدیره بانک صادرات ایران گفت: شرکت واگن پارس به عنوان بزرگترین واحد تولید واگن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *