سه شنبه , ۱۵ آذر ۱۴۰۱
خانه » بانک » بازید و گفتگوی صمیمی وزیر ارتباطات و هیات همراه از غرفه آپ در نمایشگاه الکامپ

بازید و گفتگوی صمیمی وزیر ارتباطات و هیات همراه از غرفه آپ در نمایشگاه الکامپ

دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، جناب آقای دکتر جهانگرد معاون وزیر و جناب آقای مهندس سعادت رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای در بازدید از غرفه آسان پرداخت و در گفتگویی صمیمی با مدیران این شرکت، با نخستین ماژول پرداخت درون برنامه ای (SDK) ویژه اپلیکیشنها و کسب و کارهای آنلاین و سامانه پرداختِ آسانِ بدون کارت (تله پرداز) ویژه کاربران اپلیکیشن آپ ارائه شده توسط شرکت آسان پرداخت آشنا شدند و از خدمات و نوآوری های این شرکت در این حوزه تقدیر کردند.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه این دیدار اذعان داشتند: اینکه آسان پرداخت به عنوان یک استارتاپ وظیفه خود در حوزه حمایت از ایده های نوین را از یاد نبرده است بسیار ارزشمند و شایان تقدیر است.
جناب آقای واعظی در این بازدید اعلام کرد که دولت و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هم از ارائه هر کمکی در این حوزه دریغ نخواهد داشت.
آسان پرداخت امسال در نمایشگاه الکامپ ضمن رونمایی از فناوری های جدید در حوزه پرداخت الکترونیک، غرفه ای را به حمایت از استارتاپها و صاحبان ایده در سالن ۴١ نمایشگاه بین المللی الکامپ تهران اختصاص داده است.

* کد خبر: 5181

این را نیز بررسی کنید

 احیای بزرگترین واحد تولیدی واگن کشور با مشارکت بانک صادرات ایران

​عضو هیئت‌مدیره بانک صادرات ایران گفت: شرکت واگن پارس به عنوان بزرگترین واحد تولید واگن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *