سه شنبه , ۸ آذر ۱۴۰۱
خانه » بانک » طرح ملی حمایت از کودکان سیستان و بلوچستان

طرح ملی حمایت از کودکان سیستان و بلوچستان

خیریه باغچه مهر که به امر خطیر فراهم آوردن امکانات تحصیل دانش آموزان مناطق محروم می پردازد در حال حاضر قصد دارد تا با فراهم نمودن بخاری برای کلاسهای درس دانش آموزان، گرمابخش محیط تحصیل کودکان مناطق محروم ایران باشد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، استان سیستان و بلوچستان به عنوان یکی از پهناورترین استان های کشور بیشترین مرز مشترک را با همسایگان شرقی ایران دارد و این مرز مشترک و البته روستاهای مرزی این مناطق با توجه به شرایط گوناگون اقلیمی و جفرافیایی در محرومیت به سر می برند.

شرکت آسان پرداخت با مذاکرات صورت گرفته با خیریه باغچه مهر و پیگیری های فراوان در این حوزه، قصد دارد تا با ورود به این امر خیر با قصد جلب مشارکت مردم به عنوان یکی از حوزه های مسئولیت اجتماعی به تامین بخاری برای کلاسهای درس استان سیستان و بلوچستان اقدام نماید.

مردم می توانند با شماره گیری شماره #۴۰*۷۳۳* با کمک به این خیریه جهت تامین بخاری برای کلاسهای درس این مناطق همراه شوند. طبق اعلام روابط عمومی آسان پرداخت لحظه به لحظه خرید بخاری و اقدامات انجام شده در این حوزه توسط این واحد و در ارتباط با رسانه در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آسان پرداخت، با مشارکت مدیران و کارکنان این شرکت بخش عمده ای از رقم خرید این بخاری ها را تامین شده است و با توجه به موج جدید سرما که به زودی وارد کشور می شود تمام توان خود را جهت اطلاع رسانی و مشارکت عمومی مردم به کار خواهد گرفت.

در فاصله کمتر از یک ماه این دومین اقدام صورت گرفته توسط شرکت آسان پرداخت در حوزه مسئولیت اجتماعی می باشد در ماه گذشته و همزمان با اربعین حسینی شرکت آسان پرداخت در اپلیکیشن آپ با راه اندازی کمپین “پیاده راه عاشقی” امکانات ویژه ای در اختیار زائرین حرم سالار شهیدان قرار داد. یکی از بخشهای این کمپین نایب الشهید نام داشت و مردم به نیابت از شهدای جنگ تحمیلی می توانستند تا با شهدا در ثواب زیارت شریک شوند.

* کد خبر: 5150

این را نیز بررسی کنید

 احیای بزرگترین واحد تولیدی واگن کشور با مشارکت بانک صادرات ایران

​عضو هیئت‌مدیره بانک صادرات ایران گفت: شرکت واگن پارس به عنوان بزرگترین واحد تولید واگن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *