جمعه , ۱۰ آذر ۱۴۰۲

پرداخت دور دوم خسارات حمله پلنگ ایرانی به روستاییان کشور توسط بیمه “ما” در استان مازندران

آیین پرداخت  خسارت ناشی از حمله پلنگ ایرانی به احشام و روستاییان استان های مازندران، گیلان، ایلام و یزد و همچنین آسیب های وارده به پلنگ ایرانی در تاریخ ۱۷ آذر ماه  سال جاری  به میزبانی محیط زیست استان مازندران در شهرستان ساری برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، در این مراسم که با حضور دکتر علی تیموری مدیر کل محترم حفاظت و مدیریت شکار و صید سازمان حفاظت محیط زیست، دکترسید محمد مجابی معاون محترم توسعه مدیریت حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست، دکتر ربیع فلاح جلودار استاندار محترم مازندران، مهندس عباسعلی منصورکیایی مدیر محترم اداره کل محیط زیست مازندران و مهندس مجید صفدری مدیرعامل محترم بیمه “ما” و هیات همراه و جناب آقای مرادی مدیر کل محترم بانک ملت استان برگزار شد، خسارات وارده به احشام روستاییان شهرهای استان مازندران پرداخت شد.

بر اساس این گزارش به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان محیط زیست، علی تیموری با اشاره به تفاهم نامه سه جانبه بین معاونت محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان، صندوق ملی محیط زیست و شرکت سهامی بیمه “ما” افزود: پرداخت ها از سوی بیمه “ما” در این دوره مربوط به ۵۴ مورد خسارت وارد شده به افراد حقیقی از ۴ استان مازندران، گیلان، ایلام و یزد و همچنین جبران بخشی از خسارت وارد شده به دلیل تلف شدن دو قلاده پلنگ در استان مازندران است.

در ادامه مهندس مجید صفدری مدیرعامل شرکت بیمه “ما” با بیان اینکه به وجود روستاییان و دامداران افتخار می کنیم، اظهار کرد: ما به عنوان خدمتگذاران مردم در تلاش هستیم تا زحمات شبانه روزی دامدران هدر نرود و در همین راستا از نسل پلنگ ایرانی که نماد افتخار محیط زیستی کشور است حراست کنیم. در تلاش هستیم تا به عنوان ایرانی دین خود را به محیط زیست جمهوری اسلامی ادا کنیم.
وی وظیفه ی صنعت بیمه را ایجاد اطمینان در بین مردم دانست و تصریح کرد: در همه ی شرکت های بیمه، با قبول ریسک و مخاطرات موجود، احساس امنیت و اطمینان مردم تضمین می‌شود.
مهندس مجید صفدری تاکید کرد: در همه جای دنیا یکی از حلقه‌های توسعه، بیمه است یعنی بیمه یکی از عوامل توسعه هر کشوری است که بحمدالله در کشورمان توسعه و گسترش فرهنگ بیمه و خرید بیمه نامه در حال رشد و افزایش است.

 

کد خبر: 5145

این را نیز بررسی کنید

قیمت خودرو

مدیرعامل بیمه ملت عضو هیئت رییسه سندیکای بیمه‌گران ایران شد

علی‌رضا یزدان‌دوست، مدیرعامل شرکت بیمه ملت با رای شورای عمومی به عنوان عضو اصلی هیئت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *