سه شنبه , ۹ خرداد ۱۴۰۲

حضور فعال بیمه «ما» در هشتمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت اهواز

شرکت بیمه«ما» در هشتمین نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت اهواز که با مشارکت انجمن سازندگان تجهیزات نفت ایران، انجمن سازندگان تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی خوزستان، شرکت ملی حفاری ایران، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران، شرکت ملی گاز ایران و شرکت ملی نفت ایران برگزار گردید حضوری فعال داشت.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، دکتر محمدرضا مقدم معاون وزیر نفت در پژوهش و فناوری، مهندس عالی پور مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب، حجت الاسلام شفیعی نماینده استان خوزستان در مجلس خبرگان ، مدیران ارشد وزارت نفت و مدیران بخش خصوصی و دولتی شرکت نفت و گاز و پتروشیمی درمحل دائمی نمایشگاه‌های بین الملی اهواز حضور یافتند.
بر اساس این گزارش، کارشناسان فنی شعبه اهواز این شرکت و نمایندگان محترم شبکه فروش در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اهواز،اقدام به معرفی خدمات بیمهای و مشاورهای به فعالان اقتصادی و صنعتی کردند.
این گزارش می افزاید: حضور فعال و تاثیرگذار بیمه «ما» با دارا بودن حدود ۲۰ نمایندگی دراستان خوزستان فرصت مغتنمی را جهت آشنایی سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی بامحصولات متمایز این شرکت وتوسعه و افزایش نفوذ بیمه فراهم ساخته است و با گسترش فرهنگ بیمه جهت ایجاد اطمینان و اعتماد برای فعالیت های اقتصادی و سرمایه گذاری تلاش می نماید.

کد خبر: 4923

این را نیز بررسی کنید

مدارس بیمه پارسیان، جلوه حقیقی عمل به مسئولیت اجتماعی

شرکت بیمه پارسیان در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود، تا کنون به احداث شش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *